Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma lattam a 20 as street tukreit.
Kurvajok,vennem kell egy parat.
Nem értetted mit írtam....
Azt írtam, hogy sok olyan autóval találkoztam, aminél biztosan nem volt cserélve és amikor megmértem a folyadékot, még teljesen megfelelő volt.
Ebből te azt szűrted le, hogy ÉN 4-6 évente cserélek fékfolyadékot.
Aztán ezután azt írtam, hogy a fékfolyadékok sokat fejlődtek mára és a 2 év az egy régi folyadékoknál kialakult ökölszabály.

Persze mindent le ehet cserélni hamarabb a szükségesnél, de nem biztos, hogy érdemes vagy valóban szükséges-e.
Lehet láncot, gumit, olajat is cserélni fele annyi futás után is, mint a normál intervallum....csak minek.
Minden 2 rágó nyer . Ha jót veszel van benne matrica
A reklám a hiszékenység
De ha te 4-6 évente cseréled a fékolajat Akkor gratulálok ,, 3000ft spórolni amin Az életed függ ,
Húzz rá egy sapkát az egészre...
Takarja a Km órát a ragasztás.
Bejelentkezéskor,fix műszernél és menűben is jelzi,3 helyen kéne takarni spongyabob matricával.
Ragaszd le.
Októberben,de sipákol a műszerfal a szervízért.
Milyen reklámban?
Elég sok fékfolyadékot megmérek/megmértem már teszterrel. Ismert 4-6 éve tuti nem csetélt, nem volt rossz. Ezek alapján mondom, asse tudom milyen reklámról beszélsz...
Már 3 éves a kicsike ,bameg hogy repül az idő
És te bízol a reklámban?
Vékony de Visa is elég
A 2 év ilyet bevett/megszokott ökölszabály.
Már régóta sokat fejlődtek a fékfolyadékok, jóval tovább is bírják 100%-osan.
Így van.
Vastag buxát vigyél.
A gyári szervíz 3 évet ír.
De ma kiderül.
Dot4 én 2 évente cserelem,hitofolyadékot 3 olajat min 1
Mandarinba? Nem kajaba. Való az
Az is van pár kiló porban azt kb 200-300 kg lakk hoz
Nekem a kocsi és anno a Hornetnél is át álltam az 5.1re
A suzuki meg csak 5.1 javasol
Így van. 5ös csak 5ösbe.
A DOT 4 helyettesíthető DOT5.1-el...de DOT 5-el nem.
A glikolbázisúakat DOT 3 és DOT 4 számokkal jelöli. A szilikonbázisúakat pedig DOT 5-tel. A legmodernebb fékfolyadékok a DOT 5.1-esek, mivel ezek már nem tartalmaznak szilikont sem.

leggyakoribb folyadékok legalacsonyabb forráspontja a következő: DOT3: 205°C; DOT4: 230°C; DOT5: 250°C; DOT5.1: 260°C. Figyelembe kell venni, hogy a DOT szám és a forráspont növekedésével a nedvességmegkötő képesség is növekszik. Ezért egy DOT5.1 folyadékot általában gyakrabban cserélni kell.
Mandarinba jó volt ebbe 4est írnak elő az lesz rakva bele.