Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pl ebben
Pedig ócsó
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_1_6i_16v_magic_klimas-16599070
Par leegett generatort lattam, egy ipset akinek palyan felrobbant egy dugattyu, meg egyet akinek az önindito lazult fel es szakadt le, de mind inkabb egyedi nem jellemzo, a korai peldanyokra volt visszahivas feszultsegszabalyzora es a valto csillag rugojanak a cserejere, 09 evjaratig.
nekem generator es vizpumpa hibam volt, de street 42 e km ig.Nem mondanam nyugosnek a dolgot.
Mátészalkán van egy ismerős aki nagyon sokat szívott a Daytona 675-el. Ő azt állítja, hogy nem szabad csak a fekete blokkal szeretet megvenni.
Ez egyedi probléma lehet?
Nem voltam Yamahas. Viszont Aprilia, Honda az volt, jelenleg egy KTM a szerelem.
Ezt csak akkor lehet, ha nem ül mellettem a zasszony....
Az agylöttyentéshez én már öreg vagyok, de azért szeretem vigyorral a pofámon szedni a kanyarokat.
Biztos jó a kis rötyó. Bár nem értem mért budiról nevezték el. Fiam kis gyösz tigrája baszottul jól szeli a kanyarokat, az öreg bárkával vinnélek cseszneki kanyarokban, lefosnád a bokád, agylöttyentős...
Szegény vagyok, igazi autóra (Mazda MX-5) nem tellik. Viszont nagyon szerethető ez az olcsó, fapados kis görcs. De tényleg!
Oszt kepzeld el ha meg autoban is ulnel.
Nekem a kinézete nagyon bejön a dupla kerek szemével. Sajnos valószínűleg hamarabb teszem le végleg a motort, mintsem szert tegyek egy ilyenre.
Tegnap is tudatosult bennem (egyedül, céltalanul csavarogtam 300 km-t a fidesz-színű rönyóval) hogy még a szerpentinezés is több örömet okoz benne ülve, mint ugyanez motorral.
Konkrétan a röhögés kap el mikor meglátom a garázsban az idióta nézését, de a járása... baszott kis méregzsák, ahogy Zoli mondja még a butább verzió mint az utódja.
Tép a teme!
Azert a 765,foleg az 1gen R eleg jo ar/felszereltseggel bir.Tartja az arat.Nembvolt rossz lecserelni.
Repülőt ?
Igazából nincs olyan amire lecserélném a kis gyöszömet. Belenyúltam a tutiba (számomra).
Béjemvét.....
Azt mit vennél ? Relatíve új ,drágább ,aránytalanul de hogy jobb e az kérdés
Max szebb
Óra csere megoldja igaz nem olcsó
Amúgy most hogy 500e Ft többet ér ? A 10 paci miatt amit a Zoli kormánya okozott?
Ejnye bejnye