Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Innen is egy kicsit meg onnan nagyon
Nem tudom eldönteni ,honnan szerethetőbb ?elölrol vagy hátulról
Sziasztok! Eladóvá vált kategóriaváltás miatt! Nyugodtan zaklasson az is akit csak egy picit is érdekel! Eladni akarom nem árulni!
https://www.kepesmotor.hu/triu...
Helló Srácok,

Jövőre, ha úgy alakul akkor lecserélem a motoromat egy Daytonára. Tudom, ritka motor, de idén és tavaly is volt 1-2 db belőle (csak a 2013 utáni érdekel). Akinek van/volt az írna róla valamit? Persze tájékozódtam én is, és elég jókat írnak: megbízható, mint egy japán! Köszi!
Ahhoz képest hogy nem helyi vagyok már megvolt 3x.
Az elsőre asse tudtam hogy ott mentünk,csak utána szólat hogy ez a híres Rohonc-léka.
Gondolom... Ha szombathelyi lennék szerintem már csukott szemmel is menne az a szakasz, de így eddig csak 2x voltam arra.
Miért ne,arrra nem jártam úgysem ,azt hiszem....eleget
Úgy legyen! De akkor már Léka felé forduljunk is egyet, ha már arra járunk
Szombathelyen n eddig csak athuztam, egyszer ettem egy molos szendot.
Majd a nyáron iszunk Szombathelyen 1 kv azt hallod élőben
Összekötőt variálni már a legkisebb gond ha van kipus a környéken. Ha van videód valamelyikről nyomd ám fel, had halljuk
OPC az OPC ,jó cucc
Nallunk a hátsókerék volt a családban mindig is ,csak emiatt a bomos de 30+ asan már nem voltam a hülyegyerek kategóriában ,
Kiderül hogy marad a hp,vagy lehet arrow lesz de ott osszekotoben fúrni faragni kell ,nem tipusazonos,de vasárnap felpróbálom
Komplett kellene egybe az egész cumó.
Ebay.en van egy tonna bontott vagy új gyári,csak nem olcsó,de jó.
Az óra alatt lévő fekete műanyaggal együtt kell vagy elég csak a külső?
A speedy-nél van pár komplett 50e környékén.
Kimaradtam a BMW hülyegyerek korból.Opeles lettem inkább.
Egy jó állapotú OPC G caravan-t bármikor megvennék.Csak a 2,0-es turbó miatt.
Meg mert nagyon kis külömbség kinézetben a tucatkombiastra és ez között.
Értem, köszi

Ohh a Hp az szólni fog. Ezt szereled fel?
Nyugodtan viheted nincs vele gond,legalábbis a föelem ,a kicsi Jób és bal fulevel van kisebb illeszteni deficit de ez engem nem zavar ,pedig odafigyelnek és maximalista is vagyok
Volt 3 annak idelyen azóta már nem fontos az auto
Ohh köszi szépen g_speedy8! :)
Ez ha jól látom utángyártott üvegszálas cucc lehet. Méretek meg minden stimmel? Próbáltál te már ilyet?

Amúgy a fórummal meg az egész oldallal kapcsolatban én is ezt látom. Mondjuk nekem nincs bajom a BMW-vel de erős már sokszor ami megy körülötte. A K5 meg...inkább hagyjuk
Nem kell megvenni.