Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na jó,de mi az ?
Damacsek az a csati árva is fog maradni
Sziasztok!

Ez a csati minek a milye? Árván maradt és nem tudom ki-kivel van a nagy szerelés után... Az biztos, hogy NEM vízhőmérséklet, levegő hőmérséklet, légtömeg, AC, üzemanyagszintjelző, OBD. Lehetséges, hogy valami gázállás érzékelő...? A válaszokat és ezzel a segítséget előre is köszi!
Aha... értem. Köszi!
Sok apróságban.Nem egyszerre egy facelift során fejlesztettek,bár az is benne van.De útközben is,igaz azok inkább technikai jellegűek,mint a fesszab,generátor,váltónál volt egy rugó,a vízpumpa is módosult az idők folyamán.De az újabbakba belekerült a benzinszint jelző,az abs,vagy a gyorsváltó,legalább lehetőségként,13 után már can-bus,ettől a vezetéksaláta átláthatóbb.
Igen, azt olvastam, hogy inkább azokat ajánlják.
Egyébként mitől jobb egy 16-os Daytona, mint egy 13-as?
Vagyogat,de azokból is a 13 utáni vagy egy RX a tuti.
Mondjuk abból most van választék bőven, meg tetszenek azok is...
A street sem nagy,de legalább nem görnyedek annyira,mondjuk a térdszög sem túl túrás.
Az f4sz4 miért nem gondolnak a kicsit magasabb emberekre!? Ezért is várom, hogy legyen fent egy aztán elmegyek ráülök
Igen baromi picik.
Egyre felmásztam,de nagyon gyötrelmes volt a segg az égben könyökök a térdnél.
Maradtam a street-nél.
Nagyon kevés az esélye, hogy lesz itthon eladó 2016-os, tavaly nyáron árultak egy kifogástalan állapotú 2013-ast (nagyon jó áron), de akkor még én se nagyon tudtam, hogy mit akarok, de most már igen
Megszoktam a sportmotorokat, sose pályáztam, mindig hosszabb-rövidebb túrákra használom, bár nem tudom mennyire lesz kényelmes a Kawa után, mert 186cm magas vagyok és úgy tudom jóval kisebbek, mint a sor 4-esek.
Bár elég kínpad jellegű mint minden pélyaorientált sportmotor.
Inkább a 16-os utolsó évjárat.
Elfogadnám! De egy 2013-as 675R-nek is örülnék, majd csak lesz...
Viszont egy street 765RS-ből max 5 milla és kijön.
Minden jó motor drága.
Hát a daytonat 765 kipróbálnám igaz közel 7 Misi
Ki tesztel mostanában?
Ja de teszt motor mármint a street ,de nem sokat fékezték vele
Kereskedés.
Pihenhet az utcán ,sokat még nem fékezték vele
Rs2020
Hondara ennyiből pálya gumit veszel