Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vegyen kettőt
Az africa nem 150-60 ló és nem superbike futómű van alatta.
Ha a dobozaid karistolják az aszfaltot a kanyarban, akkor el van nézve
Africa Twin
kéne am Zümőre is venni :)
a doboz nem szépség fokozásra van :)
Amúgy a malacon is el van a három doboz. Bár szépnek én sem mondanám
S1000XR szinte mindenre jó.
Nem is garázst kell lassan építenem hanem egy komplett hangárt.
Nem is az RR ami igazán izgatja a fantáziám. hanem inkább az R. Az idom nélküli. Én ezekért vagyok oda a nagy öblös liter feletti (Jó a BMW nincs fölötte de határeset) Pucér izom motorokért. Jöhet pl az MT01-es is akár.
az én motorjaimnakis hagyj helyet, jövőre tuti lesz +1, de lehet +2 ... mondjuk a szobában is elférnek , mint nyáron
Azért el kellene döntened, hogy mi legyen. Leírtál három teljesen más jellegű motort
Az S1000rr meg a Superduke éppenséggel nem túl nagy. Meg hülyén is néznének ki három dobozzal
Én úgy megnézném amikor valaki egy ilyenre ekecsüli fel a hóláncot mert hogy kötelező
A D220 egy fasza gumi.
meg tetőbox
Hát nekem is tetszik az S1000RR meg a Super Duke is meg a B-king, meg még egy halom motor. mondjuk nem is lenne baj ha mindből állna legalább egy a garázsban. Bár először jó lenne egy garázs. ... Honnan is keveredtem ide három mondat alatt?
Mindegy. A lényeg mindenki hülye csak én vagyok helikopter
Jah látom

" Milyen gumit érdemes felrakni? (ha csak 0-130km/h között motorozok)"

Akkor fasznak neki gixerezer
Aventadorra vonóhorog
Nahallod.
Most olvsaom az ipsét aki ezresgixxerre akar dobozt tenni.
Csak finoman szóltak neki az FZS1000 jobb lenne.
Nekem az egyik ismerősöm olyan. Még a gsr600-al se megy a kanyarodás, de már 1000rr-t akar venni. Mert az tetszik neki.
Mondjuk ha már sport akkor ellehetne egy 600rr-el is.
Ja, rohadt céges net
az oldalán még nincs , még!!
falamra kitettem, durva :) majd este megnézed de nem tudom miért nem lehet itt belinkelni