Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Éjszakáztál? Én igen....
A frissen palackozott sör is finom ami éppen csak belekerült a palackba és még hűtetlen.
A lengyeleknél pl. a a forralt sört isszák majdnem olyan formán mint mi a forralt bort, legalábbis az ott vendéglátónk ezt mondta.
Hideg időben inkább a bor...
Más, szereti rajtam kívül valaki a sört melegen? Talán veszek egy ilyet : http://www.drinkunion.hu/cikk/...
Nem feledem....és épp a jó emlékezőtehetségem okán nem is akarom újra élni azt (itt most nyilván nem az Erdélyi rokonságtól zárkózom el hanem attól a szegénységtől amit az jelképezett, mondjuk ez mára pont az ellenkezőjére fordult). Aki rosszul emlékszik annak vannak megszépült emlékei a múltról mert csak a jóra emlékszik (legyen az bármily kevés is) és a rosszat kizárja így idealizálja a régi időket és azt akarja vissza.....én sajnos emlékszem mindenre....
Sosem feledd el honnan is jöttél!
http://propeller.hu/itthon/335... a reggeli hírekben volt.
Hááát én már bepávultam, szeretek tisztán tiszta helyen eltölteni a szabadidőmet. ....amúgy nem tudom, hogy nyugaton mennyire vagyok páva az ottaniak szemében a 14 éves koszos motorommal és foszlófélben lévő bőrruhámban miközben curry vurst-ot kérek a sarki abdulnál mert csak arra van pénzem míg a csodás keleten ha a tényleg csóró falun áthajtok szép lassan, hogy a helyieknek legyen ideje megcsodálni engem és még szebb gépemet miután sikerült a hely egyetlen vendéglőjében elfogyasztani 57 lejért a csorbámat némi itallal kísérve és ezt a helyiek szájtátva nézik hisz ők még a vendéglő udvarára sem tudnak bemenni, tehát én ott nem páváskodnék hanem megmutatnám az igen kemény valómat. .....amúgy ez már Erdélyben nem nagyon van így, nagy eséllyel pont ugyanolyan csövesnek néznek mint az osztrákok, de keletebbre azért még igen, nekem nem volt öröm az előbb írtakat eljátszani amikor ott voltunk, én nem élvezem a nem létező gazdagságomat mutogatnji a jóval szegényebbek előtt, én inkább elcsöveskedek nyugaton tűrve a lenéző pillantásokat és élvezem az ottani viszonyokat, nekem valahogy jobban bejön ha azt látom hová akarok jutni mint ott villogni amit már el szeretnék felejteni......
Nem hát ezért jobb hétköznap menni bárhová, kisebb a forgalom mint hétvégén.
azt se csodáld...

vannak kellemetlen tapasztalatok
A Bakonyban voltak Csesznek üres volt ugye ott meg hétvégére szoktak "beköltözni".
autópályán kevésbé
Tegnap aktívak voltak a sünök, több helyen igazoltattak higyiszonda... meg néztek szigorú tekintettel.
tső
itt vagyok éppen:) 500 km-en egy helyen mértek, azt is lakott területen belül, jól látható helyen (napközben, nem éjjel)
Reggelt.
A főutakon szoktak mérni, leginkább belterületen
Legalább pár éve még kint egyet se láttam

Mondtam.
Poroszlónál durva, de a többi rész jó.
Viszonylag sokat megyek Debrecenbe 2 egyforma forgalom még nem volt
Ilyen fél órás eltérések is összejönnek a menetidőben még este-éjjel is
A reggeli órák amik kb kiszámíthatóan gyengébb forgalom
Arra járok rendszeresen, anyámhoz, öcsémékhez Debrecenbe. Kocsival nem vészes, motorral igen sajnos.
De nem is kell messze menni, 4-es út, életveszély.
Szinte minden évben legalább egy oda-vissza volt, ahoz képest jó de ahoz képest hogy milyen jó volt 4-5éve, most szar