Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor meg nagy bmw kell, akkor még le is szopnak útközben
kényelem mindenekfelett
Tudom hogy nem egy kategória, és azért verem a fejemet a falba, hogy ezidáig (81 óta vezetek autót...) szigorúan kisautó párti voltam. Vén fejjel jöttem rá, hogy ez alapvető tévedés volt: az autó legfontosabb összetevője nem az erős motor, hanem az EMBERI MÉRETŰ, kényelmes kaszni és a jó futómű. A Yarissal is mentem néhányszor egy nap 6-700 km-t, de akkor még nem volt ennyire sz*r a derekam, most nem bírnám ki.
Azèrt a Yaris nem egy kat. vele. Autópályán mèrtem 7.2 es fogyasztást ès csak akemerák alatt mentünk a maximális megengedettel klímával 150-180 között kènyelmesen beszèlgetve.
Baszki,en tenyleg nemertem ,de mindig 10000 ert tankolok barmit csinalok.
Nem panaszkodtam, félre ne értsd! Nálam anno az 1,4 75 lovas Thalia is ennyit kajált (7,4-7,5 átlag), pedig azzal nemigen mentem 110-nél többel országúton (és az csak 940 kiló). Az is a városban zabált mint állat. Utána a Yaris volt takarékos, pedig hajtottam rendesen (Az erős hangja miatt azt is inkább csak 110-ig, fölötte csak előzéskor. 110-től qrva hangos tudott lenni belül) Ráadásul a Yaris órája sokat csalt: óra sz. 110 = GPS 101-102 km/h, ugyanazzal a TomTom GPS-sel mérve a Ceed az új gumijaimmal 110-nél csak 1 km/h-val mutat többet a valósnál (109), szóval ezzel azért gyorsabban járok. Ebben 130-ig kényelmesen lehet beszélgetni, mert csendes.
200km ingázás (napi 2x20km) a többi hosszú távú 90-100 As tempó ahol lehet(Szeged Kecskemét ilyenek) 8,3 liter gáz
39 literrel elment 470 km
Na ezért nem lesz Astra csere
Ha meglesz a gyerekek jogsija akkor marad neki a Corsa egy évet gyakorolni utána a Corsa helyett lesz másik én a jazz mellett kardoskodok de az asszony a ceed-be szerelmes
Szerintem pár év és drónról fognak mérni szóval az hogy gyorsan tudjon menni egy kocsi nem lesz lényeges
Baszki 10 lityit eszik városba a nácibárka 1.9 motorral 1285 kg. Országúton meg 6.5 öt 110-120 al.
Köszi szépen, ez alapján már el tudok kezdeni nyomozni itthoni forrás után.
Az.
Hmmmmm lehet nem megyek ki ezért Lipcsebe.
1,4 benya az is?
Légy szíves, derítsd már ki nekem, hogy az ajtók aljára a fekete ütköző gumi csíkokat honnan vették? Nem gyári felszereltség, de én is nagyon szeretnék olyat.
Jah és ez egy 20ezres átlag,félév alatt.
Nem.Nem az enyem.Csak karbantartók,néha vezetem,ha szepruhaban vagyok.
Nem b@szod, hogy ugyanolyan Ceed-ed van, mint nekem?! Nekem most éppen 7,3 az eddigi full-totál fogyi (1800km-re), mert volt egy hosszú utam Debrecenbe. Csináltam is egy egzakt mérést (csurig tankolással kétszer), a 100-120-as országúti menetben, sokat előzgetve 6,8-at kajált ténylegesen. A helyi rövid utak teszik tönkre az átlagot, szerintem városban (hideg motorral indulva 3-10 km-es távok) röhögve bevágja a 9-10 lityit is. Szerencsére 90%-ban országúton szoktam autózni, itthon csak boltba megyek vele.
Ja hamár...........7,1.
Te krőzus, te!
Jèzusom!
egy kicsit elbeszélünk egymás mellett az alapoktól kezdve
a tudomány tök jó dolog a fejlődés is stbstb az a szar hogy közben elbaszunk mindent
egy példa hogy az egyszerűbb elmék is felfogják(akinek nem inge az......)
van egy szőnyeg üzemem olyan amilyen, halad a meló úgy ahogy, szóval elvan a cég a szőnyeg eladás is elviselhető mértékű
de gondolok egy nagyot kellene perzsa szőnyeget csinálni mert ugye a haladás fejlődés minőség stbstbstb
elkezdek fejleszteni időt energiát pénzt nem sajnálva bizakodom a jövőben fasza lesz minden
közben pár apróbb fejlesztés karbantartás takarítási művelet kimarad mert a jövő fontosabb mint hogy pl az hogy ne kelljen a klotyón pumpálni a szart mert ugye ki kellene cserélni 120 méter csövet meg felverni a betont és ami evvel együtt jár
szóval fejlesztünk és sikerült még nem az igazi de már jobb mint volt, igaz eladhatatlan mert a budiból kezdem kihordani a le nem folyt szart a cipő talpon, szóval ismét egy kis agyalás hogy nem tapadjon meg a szar a szőnyegen
igaz már a víz is alig van mert 10 helyen folyik a falban de inkább a fejlesztés az első hiszen ha bejön a tuti meglesz minden
közben a tetővel is lett némi gond, fele gép tönkre is mert de nem is olyan nagy baj hiszen ha leadom vasba akkor ismét lesz egy kis pénz a fejlesztésre ami már tutira szarálló és talán így már el tudom adni
na kb itt tartunk......
Mkst ettem egy kibaszott finom steaket Kecskeméten. De olyan hülye voltam, messze álltam meg a kocsival, kénytelen voltam a 900 forintos limonádét inni
Majd csütörtökön lesz egy 7fős banda Volton.
Ráégen volt ennél rosszabb is, a 3+2!

http://youtu.be/HiRFGTZY8Ls
Ez èrdekes lett azèrt kihámozod remèlem.
Most mèrt? 2+2 folyamatos. Minden hónapban van szabad hètvègèm egy-egy szombat, vagy vasárnap, megy telibemelös hètvège a mostani. Messze jobb mint a 6+2ő!