Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végre valami jóhír
Na, ezért nem szabad beöltözni motoron ha fagyizni megyünk
Én már le is toltam a garázsba a motort, mert moshatnám megint
Ismeros gorogben pofaraesett.Utana mar nem furdott tengerben.
Emberség, vagy miatököm.
Persze lehetünk parasztok is, de csak azért foglalkozok veled, mert úgy gondolom több van benned.
Ha nem így lenne akkor téged is tiltanálak, és azt írogatnál amit akarnál, észre sem venném.
Majdnem a beton égette le. Ez a kis szar majd nem földhöz vágott!
Egy vissza fordítóba megnéztem a határokat, vagy is én azt hittem tökre bírnia kell ezt még neki. Azt elment az eleje. Még jó hogy volt 0 éves supermoto-i tapasztalatom és kitettem a lábom azzal rugtam vissza magam. Vagy más fél métert csuszott az eleje. Már néztem is hogy hova a faszba megy még ez a szarbhát mingyá felálítom gyalog.

A tengerjáró sarum megkopott, de jobban tapadt mint az az ezer éves bakelit keménységű gumi ami rajta volt.
Le fogsz egni naptejet hasznalj baszki.
Öltözetek fel mindíg rendesen. Nem lehet kibírni még távolse hogy ne húzd azt a kurva gázt!
Kepeken az a minta, meg profilra is olyan, nem vágottnak tűnik

De fura hogy a kommentek ott is le lettek szavazva kis lelkisérültek
Nem tudom hogy az volt-e fent az esetnél vagy sem.
Baszki ket utcaval otthontol aztam gatyara.Szerencsere csak rovidgatyaban es mamuszban.
Oszinak nem jött be a 016 pro ? Segítenék neki de a közelemben lévő bontós nem foglalkozik suzukival
cenzura van vagy mi a tököm
Pff... Nem ártana neked sem tükörbe nézni.
Mit vársz?! A téligumit se cserélte le, reméljük a durexel nem így van.
Kétségtelenül megszállott, de neked nem kéne cseszegetni, és főleg nem kéne ítélkezni.
Fázist illik kapcsolni. Nullát nem kell megszakítani, nincs is helye a kapcsolóban. Ha van akkor az rá is van írva.
Általában váltó kapcsolókat gyártanak, hogy lehessen alternatívba kötni.
Nincs kettős szigetelésű drót.

Fu b+ hol van a kéró, elmegyek és inkább bekötöm neked, minthogy agyonvágjon a villany. Privátban írj telefonszámot.
Mikor sértődtem meg a beszólásodon ?

Szerinted normális az aki esőben meg hóban indul el motorozni ?!
Levi! Ha meg téged baszogatnak, akkor meg vagy sértődve, meg milyen bunkók vagyunk.
De tudod mit? Amíg te visszafogod magad, addig én sem böfögöm be minden gondolatomat rólad.
Színte szín, számra szám, nem bonyolult
Sziasztok,

Tudom off. De itt tobb a villanyszereli mint a motor szerelo. Lakas felujitas Pest, mindenki nyaral vagy csuszik vagy piti munkara nem jon ki. At van vezetekelve a lakas a szerelvenyetes van hatra es haladnek . 101 es 106-os kapcsolokat kellene felrakni. A dobozban kek (0), barna (fazis) es zold/sarga (fold) vezetek van. Hogy kotom be? Kapcsolohoz jon a barna onnan megy a kek tovabb? Es a zold? Vagy mivel kettos szigetelesu vezetekeket huztak be az "tartalek"?
Szerintem most ne menj, ez durva lesz. Látod egy hidat is összedöntött.
Ennyi eszed vanneked is.
Azt a kurva, ezen a hídon legalább 20x mentem át, szar volt de nem hittem hogy leszakad. Magas egy szar volt.
jön az esőőő, megyek is motorozni egyet , akkor kell, ha jól esik