Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vicceltem, a Very Well borzasztó gagyi, 50-es szoci vackokat fújtuk azzal régen. Bár annyira túlspiláztuk a dolgot, hogy még jól is néztek kis:
- durva csiszolás
- rozsdagátló alapozó spray
- 200-400-800-2000-es papírral tükörre csiszoltuk
- 3 rétegben rá a szín spray
- arra 2 réteg lakk spray

Egészen pofásan néztek ki, de aztán rájöttünk, hogy olcsóbb és idő hatékonyabb fényezővel csináltatni.
hát nem, nem mindenhol így van ez
Alá csiszolsz, Very Well spray-vel megküldöd 2-3 rétegben, aztán spray-s lakk és hibátlan.
zümit építek,mondtuk tegnap neked, ez a nyomorék, egy hónapig hozzá sem nyúlt. Mi fényezzük, azzal szopok most.
Mikor jöttök fokra? Már van motorom, mehetünk csavarogni.
Az igen, nagyon fasza.
Olyat is olvastam, aki átvett teljes felújításra egy Mz-t, majd eladta a faszba és megmondta a tulajnak, hogy ha feljelenti ez lesz a 6. folyamatban lévő eljárás ellen, szarik rá, úgysem csukják le, annyira nem foglalkoznak vele a rendőrök...
Tény, hogy az Opel olcsón fenntartható, de azért a 21. században picit nagyon idegesítő, ha egy kocsi már új korában is eszi az olajat... A Opel pont az a kocsi a kategóriában, amit kifejezetten érdemes a dízel motorral megvenni, azokkal egész jól futnak.
hosszú, majd cikk, örüljünk, hogy megvan a motorom, csak ennyit mondok.
Mennyivel vagy mivel húzott le?
Borsi Árpád nevezetű "úrral" vigyázzatok, fényezőnek, szerelőnek, lakatosnak, karosszériásnak adja ki magát, a járművel lelép, tönkreteszi, eladja az alkatrészeit, stb, több rendőrségi ügye van, sok embert átvágott már, Pesten is ingázik. természetesen semmi szakmai tudása. Több kárt okoz, mint hasznot. Heves- Pest megye főleg.
Jó reggelt! Ja nektek nem!
Az este se nem volt boldog, se nem békés
De letelt a műszak sör+jëger lecsúszva, így már boldog vagyok estig aztán már csak 7 napot megyek zsinórban
De legyen másnak boldog
Békés, boldog napot mindenkinek.
Nem. Az a telibever öccse. Jó az a futómű.
Az neked jo.
csakvarit az ismerem.
A paralevel a félelemszint?
Hóman cukrászda Lovasberény 5 gombócot fogyasztottam
Paralevellel észre sem vehető
De legalabb a fagyi jo.
UAZ-nak a tuti. Tenetnek a feje sem mozdult én meg majd leestem a villanyoszlopról.
lovasbereny-csakvar kozt a doktor felirja vesekozuzonak.
Eredeti!