Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az nagyon jó víztisztitó... nekem most egy stella van beépítve, uez a rsz...
Van egy idődépem, de nics hozzá használati utasítás.
Az első jelentkező viheti ingyen.
Tapolcán, Badacsonyhoz közel, esik a hó, de már vagy három órája, csak most olvad is , még nincs rendesen latyak ! Csak az vigasztal, hogy nemsokára itt van április, és jön a nyár és a motorozós idő!
a cibetmacska szarból kiszedegetett kávé sokkal drágább
A macskasz@ros kávé még drágább:
https://kossiktea.hu/hu/kavek/...
De mi a helyzet a kávéval? A kávé minősége is nagyon külömböző. Ki ivott már jamaicai blue mountain kávét? Valami 60 dollár fél kiló.
7g/adag 1kg kávé 140 adag 4000ft-tól már elfogadható szemest kapsz innen csak kiszámolod. Gép karbantartás, ecet, pár karmantyú csere, tisztítás évente kb 5000ft anyag+munkadíj.
én leszarom...... ha neki ilyen akármi kell igya
biztos fasza dolgok oldódnak ki a tartó műanyagból amikor a forró víz mossa
.... és olyan összetevőket tartalmaz hogy senkinek sem szabadna olyat inni....
Na én kapszulásat nem vagyok hajlandó venni, még a kimondottan vacak kapszulák is vagy 80 forintba kerülnek, ráadásul termelik az újrahasznosíthatatlan szemetet.
asszonynak krups dolce gusto kapszulás kávéfőző van
bazi drága főző és bazi drága biszbaszok kellenek bele
van olyan 2 színű kávé ami több mint 200ft
Én szeretem. Már a 90-es években is a német híg kávét ittam. Jó sok sűrített tejjel. Mikor hazalátogatunk viszem a mogyorókrémes flakont.
Bor és a kávé kiemelten fontos, ill a víz. Csak everpure.
Kb mint a tea ja.
2 éve nespressozunk, eddig ez a legjobb, sokféle erősség, íz stb. persze az igazi a legjobb belőle, de azért pár utángyártó is jó, ezbhasonlít legjobban a jó olaszhoz.
A magyar, 4 személyes kotyogós az nekem sem tetszett..
nem, csak ebben igényes vagyok és nem iszom szart...
valld be annyira elpuhultál hogy az igazi fekete már nem megy, nem szégyen ez
De sóher vagyok!
És pont ezek a nagy irodai sz@rok nem kellenének ingyen sem, mert ezeket állandóan felfűtve kell tartani.
Nem presszót nyitnék, hanem az én napi 5, és az asszony napi 2 eszpresszó kávéját készíteném el vele, az - egyébként szerintem kitűnő - kotyogó helyett magasabb minőségben, és főleg gyorsabban.
Én is úgy vagyok vele hogy vagy jót vagy inkább nem is iszok. Kinek mi a jó 2Jura gépünk van, mind a kettő jót főz, de ugyanabbol a szemesből teljesen mást a két gép
ezek tények vazze... a kotyogós egy szar, én meg nem iszom szar kávét
ez kb olyan duma amivel elhitették veled hogy az ájfón fasza
majd ha elér a tudatosság meg a megvilágosodás akkor rájössz hogy a kotyogós az igazi
ne legyél sóher szerezz be valami ilyen kacatot: http://kavegepbolt.hu/Saeco-Au...
---égett kávénak hivjuk...