Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemtudom, gyűjtöm őket
HÁT nincs időm. Ez az igazság.
Pláne hogy most szülni kell négy gyereket
És ez mit jelent?
Elkísér a sírig?
Igaza is lehet ha a penz felol nezem, de amig egy NAS-t barhova eldugok, addig egy pc-t nem.
ÁÁ.. Ez egy műkincs.
Első és egyetlen gazda, még a fullgázba vettem.
Mondjuk több mint 20000 van benne.
21500 kb,
Ennyit mosogatsz,van idod motort is nezni?
Nem lesz rancos a pici kezed?
Attól nem vagy a saját pénzed ellensége ugye?
Informatikus hokuszpók mondja a legolcsobb egy barmilyen 10 rugos PC amit atalakit,de mindjart megirja.
JA. De én összemosogattam az árát. Mert megérdemlem.
Nálad is ott "rohad" meg?
Te is tartogatod?
Millyen motor ez?
Ilyesmi nálam is áll. Azonosultam a posszttal.
zyxel 326
amivel van tapasztalatom, mert itthon is van vagy 3 éve az zyxel 325, ez ennek az utódja... ez olcsó és megbízhatóan megy, 3 éve 7x24-ben... mindent tud, annyi hogy torrent klienst töltöttem rá, mert a gyári nem tetszett. mindent tud, amit kell. persze a nagy favorit a synology ds418, de ez is jó egynek. file szervernek, torrent szervernek, média szervernek és ftp szervernek is használom, soha semmi baj nem volt vele. annyi, hogy hdd-ből wd red-t javaslok, az kifejezetten nas-ba való 7x24 használatra, én raid 1-ben használom, így ha elszállna is az egyik, megmaradnak az adatok...
Az indukciós főzőlap mennyi rezet tartalmaz?
Szedett már szét valaki ilyen cuccot?
Tudnék szerezni jó sok hibásat, az a kérdés érdemes e szétszedni. Időm van sok....
Nekem olyan szerencsem volt az eletemben, ha a terkepen a keco korul rajzolnek egy 3 km-es karikat, abban az osszes munkahelyem bent lenne.
Ha osszeadom a motort meg a robogot, akkor olyan korul talan nekem is, vagy kicsivel kevesebb, de kb. Amugy a biciklit kellene eroltetnem inkabb ebben az evben, korbe kene bringaznom a Balcsit egy szuszra, ez a terv.
Olcsó pénzért minimálba milyen nast érdemes otthonra venni? Gondolomkét lemezesbe érdemesebb gondolkodni.
Mennyit hempereghetett, ha válság előtt, és hitelre vette?
ÁÁááá.
Nem sokat
Megérte tartogatni. Ravasz.
Olcsobb berelni egy motort.
Itt egy 100-asert xr1000 van.Mesz 3 napot utana mehetsz vissza mosogatni.Nem all 2-4-6 millod a motorban.

https://www.weisseespitze.com/...
mert mennek mint az őrült....
http://youtu.be/pUB2darr5mU;fbclid=IwAR2oEoAIuJJODcVPSxSJClnmG8L1uV4vZ7XWhxOHKvykWMERsG2RKt_nUSc
de csak azért, mert nem kell neki a pénz....
Meg is érdemli az ilyen ember.
Rohadjon is rá!!!
Sok olyan van a kornyeken szetszorva aki a “válság”előtt megvette hitelre a motort, aztán kiment külföldre, fizette fizette csak fizette, motorotni alig motorozott de most már el nem adja, inkább rárohad de akkor sem. Vannak 2005-2007-es motorok bőven 20ezer km alatt, mondtam a srácnak hogy 2milla, csak nevetett, piacon most kb 1,7-et érne a motorja. Mondtam 2,5millat, akkor is csak nevetett...
Minek, hogy azt is összetörd?
Supercorsa és Dainese