Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor yz indukciós
Az a tekercs a lap alatt
Vagy akkor meg indukcióst szedel szét
Göb nélkül úgy össze-vissza lő majd hogy megunja 1 nap alatt
A Göb legalább tartja az ideális pozíciót, oldalra úgy is lesz neki olyan szórása hogy 2 méter széles vesszőfogó kell
Kizárt. Mit csinál a réz benne?
90 deka a 4 főzőlapban lévő réz a többi kacatból kijön a maradék 10 szóval 1 kiló réz van
Némi Alu is található benne de az nem sok
Ha megoldom a többi kacat leadását megéri szét szedni
Visz is meg hoz is.
Jó a fa vesszö, késöbb meg ha már mindig megtalálja amit ki lö, karbon is fasza. Göb nélkül is van élet, de egy alkarvédöt szerezzen be mielött belefog, mert hamar megunja
Én valami USA vesszőket vettem mindig
Azok sokat bírtak pár darab meg mindig van a garázsban igaz a többségében van egy kis kanyar
Addig jó míg nem gagyi a vessző.
Már csak a ratyibáró és a 10 millás L7kéne ide meg a fos zenéi.
Ezek a reflex íjjak többnyire ilyen 40-60 font köztiek
A 60assal már brutal célozni
Az Alu ennyit kibír meg a vékony is, a vastag nehéz inkább a csigáshoz van avval már gyűrtem össze gagyi vesszőt
De mintha a dechatlon forgalmazna karbont is
Itt tényleg mindenhez értenek
Valamint tudni kellene az íj erejét, a vesszővasarhoz az sem árt, mert ha alulméred a súlyt károsodhat az íj.
Van célzó hozzá ezen kívül egy kifutó kell meg és egy Göb az idegre
Célzó nélkül is tudsz lőni göb helyett a ragtapasz is jó lesz de a kifutót azt nem tudod kispórolni
A fa vesszőt ez tedd a falra dísznek aztán kezd Alu vesszővel
Tedd az ijj elejére a merő szalagot húzd ki amennyire neked kényelmes és meg tudod mérni a húzás hosszt így tudsz vesszőt venni
Ahaaaa!
Megnéztem, szerintem ez a "vadászreflex".
Szar iPhone simán
Ez utóbbi a saját winyómra mutat. Le kell tölteni és azt tudod megnézni.
SM esetén meg nem nagyon tudsz különbséget tenni.
Ha a kép az előző oldalon van a fórumban, és az "előzménnyel" nézed meg a hozzászólást akkor nem jeleníti meg az SM.
Vissza kell lapozni és úgy látod.
Nekem se tölti be ezt a kettőt.
Amit először tettél fel, azt igen.
Így sem. Vagytok vagy hárman akiknek a képeit sem Telón, sem laptopon nem tom.
Gondolom szarakodik az SM.
Fából van, díszes. Itt vannak a képek:
http://gofile.me/4fGQ5/qBIbZmlux
http://gofile.me/4fGQ5/kuOB0rLAq
De. Mondom hogy nyertek vele sok versenyt.
Viszont nem közvetlenül kaptam, így nem tudtam megkérdezni.
Kórházban az egyik doki kapta az egyik betegétől sok évvel ezelőtt, mert az a doki is íjászkodott.
Most költöznek és ki kellett pakolni a szobát. A doki nem tudta hova tenni, meg van neki sok, az asszony meg elkérte nekem.
Köszi! Jó tanács. Akkor kell céltárgyat keresni ami nem szopat meg.
Mező őr ismeri a búrám, jó fej. Arra szoktam a kutyát elengedni, rohangálni.
Nyulat nem akarom bántani. Városi gyerek vagyok.

Szóval akkor a józan észen túl nincs semmi extra íratlan vagy írott íjász szabály?
Rendőr nem tekinti fegyvernek, mint a szamuráj kardot?

A felajzást kellett egy kicsit próbálgatni mire összejött. Ha versenyeztek vele, akkor gondolom nem épp kezdőkre van méretezve, de éppen ki tudom húzni. Célzás már más tészta, mert itt már nagyon remeg a kezem

A célzóeszközt azért kérdem mert van rajta hely meg egy menetes betét szerelvénynek, és ahogy a neten nézelődtem a többin nincs ilyen, így nem is tudom mi kéne oda.
Humorodnál vagy, aminek örülök.
És annak is, hogy gyűjtögetsz.
De gyógyítható