Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja... és aki erre jár, az ok karlobag éttermet ki ne hagyja... töltött cevapcici a kedvenc...
Én sem forgolódom álmatlanul, ha megaláznak tempóban.... még az X11 is nagyobb kanyarvadász volt mint ez a fotel.... csak azzal qrva sokat kellett dolgozni a kanyarokban...
ha nagyon őszinte akarok lenni, be kell vallanom, hogy ezek a modern motorok annyi vezetés támogató rendszert használnak, hogy elhitetik a pilótával, hogy jobban motorozik, mint a valóság. Valószínűleg, ha most visszaülnék az X11-re esnék-kelnék vele, úgy elszoktam tőle cimboram a régi dl1000 ezredessel meg ott motorozik körbe bárkit, ahol akar, pedig az nagyon meg tudja büntetni a gazdáját közben meg is kávézik bal kézből... sok jó, és ügyes motorost láttam 5 nap alatt.... Jobbakat, mint én, de ezt maximum elismerni tudom... sok ktm is van kint, hat azok sem lassuak erre az útra el kell ismernem az ilyen motorok valóak.... meg az olyanok mint a tied, nem ezek a fotelek, mint az enyém.... de én ezt szeretem.... most meg óvatosan megyek haza, mert csak közepén van minta az első gumin és úgy csúszik a kanyarokban, hogy a biciklis is ramver... úgy saccoltam 5-6e lehetett meg benne... jó volt, a szállások is.... most meg óvatosan haza
Nem nagyon mozgatnak a Triumph huszarok keservei. Mar reg megtanultam hogy a tempo egy adott kozuti szakaszon csak nagyon kis reszben fugg motortipustol, a pilota tudasa, bevallalasi hajlandosaga, netalan hulyesegbe hajlo batorsaga joval nagybb resze ennek.
Itt vagyok en, tudvalevo hogy csinosabb, gyorsabb es menobb motorom van, de me
Megis az a tempo amit tudok es merek vallalni valszeg a fasorban sincs hozzad kepest, de ha utkozunk a fagyizo elott nem fogok ezen besirni az tuti.
Azert egy jo ktm kevesebb zrikalast feltetelez, bar allt mellettem egy, az a zorges ami abbol a blokkbol gyarilag jott ki remiszto volt.
Nyugodj meg a triumph huszárok azóta is ott zokognak, mert egy szar túrabálna úgy alázta meg őket, pedig azt hitték most pedig nagyot mennek.... a legjobb egy ducatis olasz csapat volt, akik a benzinkútnál fotozgattak a gumijaikat, azután az egyik megnézte a motorjainkat inkább abbahagyták.... kb 3 perc múlva kötelékben előztünk meg az összeset a BMW távol áll a kanyarvadász filigrán motorktól, de nagyon jól teljesített....
Úgy könnyebb
Nekem 1gb és 256mb kártya van
Xd kártya kell bele elég drágák
DSLR gépemen, nekem alapból RAW és JPG is készül.
Ha nem akarom piszkálni akkor ott a JPG és nem kell konvertálni, ha meg muszáj akkor ott a RAW és piszkálhatom.
Pedig csak 2*4Gigás kártyám van. Simán nem kell baromságokat fotózni, akkor elég
Vagy expó sorozat, és csinálni egy HDR képet. Ezt már a telók is tudják, legalább is a régi Nokiám kurvajól csinálta...mostani Samun meg eszembe nem jutott még kipróbálni, annyira felesleges
Nekem így tetszik, eleve ferde volt...
Ez sem rossz: a lencse becsillanása okozta színes csíkok úgy néznek ki, mintha a kőműves lehányta volna a falat!
sose fogod megerteni az atlagjuzert.
mig mas igen,es degeszre keresi magat vele,mint a google.
gyors leásta a föld alá
Miért kellett kiretusálni?? Hiszen már a biblia is megírta : "az Úr szólott: Legyen világosság"! És jött a villanyszerelő! A vezetéknek csak oda kell menni valahol?!
az office gagyi fotoszerkesztőjével is meg lehet csinálni érdekesre
Csodás!
Egen, ilyet csinal a google.
Egeret se kell csattogtatni.
Ja, ebből 2 és fél perc a villanydrót kiretusálása.
Itt egy tegnap lőtt, jó sz@r kép - meg ugyanaz 3 perc RAW utómunkával:
a sok asztfaltbetyár nekem nem testvír
Hát a tezsvíreknek nem köszönsz?!
engem idegesít, nemigazán értem ennek a lényegét
Eleg unalmas.
én szerencsére egy motorossal se találkoztam, örökké kapálóznak útközben
Igen az.
Jesszus! Mennyi cihopata száguldozó! (Tegnapelőtt Lillafüreden kb. ilyesmi volt, de a motoros rendőrök - 3 pár!!! - rendezgették a népet.
Remelem fényképezőgép.