Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak bekotott szemmel kozelits, ha rajta ulsz annyira mar nem gáz.
Ez nem gáz...belefér...
Köszi a segítséget.
lentre kell egy másik o-gyűrű lehetőleg vitonból aztán ismét jó lesz évekig
nekem a huskyn is ez volt a gyógymód, de nemrég csináltam egy sxs-t is aztán az is fasza
990 sm smr smt szinte mindegyik ugyanaz de mégis teljesen más. Mindegyiknek a blokk váz ugyanaz csak a futómű más ezért mindegyiknek típushibája hogy a hengertalp tömítésnél szivároghat az olaj van akinek 30ezernél de van akinek 100nál kezd. A kuplunghidraulaika sem a legbiztosabb dolog rajta, elengedi az olajat, fent egy 10ezres felújító jó szokott lenni(van 800forintért fentre külső karmantyú de azzal nekem nincs tapasztalatom) lentre meg ha elkopik 40ért kell egy oberont venni és az örök élet és kb ennyi a típushibája. Hátsó fékbetét gyorsan kopik, 10ezrenként kuka és 10ezer az új gyári. Első tárcsák szeretnek rázni de ez 99% szerelési hiba.

Szerintem mocskos jót lehet vele motorozni de csak olyan 180alatt, én nem is nagyon megyek felette de amúgy sem mennék mert nem érdekelnek azok a kanyarok. Sportmotorokkal rendszeresen motorozok, eddig nem találkoztam olyannal aki tisztán el tudott menni 150-180alatt. Nincs benne az a hátbaverős érzés, 6-8000 között a legjobb, 9500-nál le is tilt de végig egyenletesen megy.

Más nem nagyon jut eszembe, de ha van konkrét kérdésed szívesen válaszolok, ki is próbálhatnád csak messze vagy nagyon.
Só, bors, tárkony, vörösbor.
Azt mondták ehető.
sütve szoktam enni, de pörköltnek nem jött be se a házi kivitel se a vad
Zolinak még nem de az alanynak igen.
Nem néz ki rosszul
Ezennel a husvét lezárult
Boldog nyulat!
Isten ments!!!
Csak nehéz eligazodni az írásaidon.
De távol áll tőlem, hogy kötözködjek veled.
"te "egy pillanat alatt otthagyod"," olyan helyen ahol senkit nem zavarok, mert egyenes az út és nincs forgalom! Te pedig ahogy látom rendőr voltál! Téged is otthagynálak mint az eb a szaharát, mert ahogy látom Te csak kötözködni tudsz!
Bammeg...
Na mesélj...
Nem szép, gyönyörű
Az se szebb - csak másképp randa.....
Nézd meg a képeimet
De amikor a szrjával csak azért megelőz engem mert előtte vagyok, nos az ilyeneket szoktam otthagyni egy pillanat alatt!

Ez sántít.
De te mindig betartod a seb.határokat.
Vagy te is feltartod a forgalmat, hogy meg kell hogy előzzenek?
De aki téged megelőzött és te "egy pillanat alatt otthagyod", olyankor szoktál 90-nel menni?
Mindegy is, mert ilyen motoros nincs!
Csak te.
De ez elismerésre méltó.
Na ez is...
Miért szar?
Pfujj, ez egy szar
Hogy rohadna meg az összes eső.....
Nem mindig értelmezi végig a mondatot
Na ezzel meg mi a baj?
Az viszont biztos, hogy hatalmas villamos teljesítmény van benne egy "kupacon"! Majd csak rájönnek, hogy mi a baj?! Feltéve, hogy a tűz nem töröl mindent!
Van róla fotó? Egyébként az M7-en kb 6 éve!
Hát így mondjuk új értelmet kap ez a cikk, mert ha ennyire füstöl egy Tesla, akkor még igaza is van
https://www.origo.hu/auto/2019...

Mondjuk ennyire hirtelen nem tudom hogy sikerült felgyújtani, hogy minden irányba kicsapjon a tűz. Kíváncsi lennék a vizsgálat eredményére is.
Minden cellának külön olvadó biztosítéka van a csomag szintű védelmeken felül, szóval még szándékos rövidzárlattal sem lehet gyakorlatilag egyszerre tűzet csiholni a cellák többségéből.
Olyan persze lehet hogy zárlatba megy egy cella, de az egyből ki is iktatja magát, illetve ha be is indul a hőmegfutás, akkor is fokozatosan ég, amit kontrolláltan vezet a külvilág felé.
Valahogy így:
http://youtu.be/CdaFk3w6rUY