Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az olajszivárgáson kívül mind bagatel hiba.Csak píz kell rá.
Na jól kezdődik ez is
Olyan nincs amiben javították ezeket gyárilag, olyan lehet hogy valaki már megcsinálta
Szerintem emelkedőn van és minmum 1 km,lof...t.
Ma beszéltem egy smt tulajjal....az övében már ezeket a típushibákat amiket írtál, gyárilag orvosolták.
És érdekli a gixerem...
Jó kérdés...
Szerintem náluk is az van,mint lassan nálunk. Minden alkalmatlan hülyét felvesznek,hogy a létszám meglegyen.
Kis pénz...kis foci
Az szép!
Én azt értem hogy nem számít az anyagi kár, de miért kell feleslegesen szétverni, csomó energiát és időt elpazarolni ?
Vagy told be a tűzoltóságra...
Meg van oldva,egy bazinagy szabad térre teszem oszt hadégjen a rohadék.
Láttam...sajnos
Náluk nem ismert fogalom az anyagi kár
Az elektromos autók tüzeinek oltása szerencsére még ritka. Sok mindentől függ a beavatkozás sorrendje. Típus,tűz kiterjedése...stb
Számolni kell azzal is,hogy az akksikban lévő anyagok,adalékok könnyen okozhatnak sorozatos robbanásokat. Folyamatosan hűteni kell,mert képes visszagyúlladni. Sőtt...a trélert is kísérni kell. Volt rá példa hogy napok múlva is visszagyúlladt. Úgyhogy mindenképp el kell távolítani az összes aksit,minél hamarabb. Meg még van egy csomó szabály,amivel nem untatlak. Ja meg a napkollektorok...stb...stb...
Az "átlag emger" így oltja.....

http://youtu.be/of01p0Q-yUM
Terjed az interneten most egy merci amit szétvertek a tűzoltók. Na azt ha így tanítják nekik, pusztuljon a világ. Eloltottàk már a tüzet, nyitva a vezető ajtó és akkor verik szét egy nagy fejszével a zárakat...
Uzer manual rulez.
Volt már hogy zutty egy konténer vízbe?
Az itteni srácok eloltanák...fórumon...élőben picit más lenne a felállás
Szeretem mikor egy “átlag” ember megmondja egy tűzoltónak, hogy hogy kell tüzet oltani
Maradjunk annyiban,hogy nem ilyen egyszerű mint ahogy leírtad
Teslanal asszem nincs is kulcs.
Az első hogy van egy bazivastag kábel ami szabadon hozzáférhető és elvágják a tűzoltók.
Honnan kellene tudnia?
Ilyen embereket féltek attól, hogy ilyen esetben áramtalanítás, kulcs kivétele előtt kezdjenek segíteni az oltásban.
Elektromos autó oltása nem egyszerű...
meg hal
Nálunk bírka volt húsvétra
vártam a videó végén,hogy a tűzoltók ezt is helybenhagyják, mint múltkor az audit, de úgy látszik ezeknek itt nem sok fogalmuk van az autótűz oltásról