Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Probáltam, jó. De annyiért inkább nem. Plusz még a dioptriás lencse bele, aztán rögtön egy százas
Jó motor. jobb mint a 200-as.
Megy mint állat.
Alattam 145 volt a vége.
unokatesóm le is vágná a pöcsömet ha ilyet tolnék a 14 éves kisgyereke alá
Girella Runner fxr 180...tuningolva!
rokongyerektől kivagyok teljesen
eddig a senda tetszett neki, most avval jön hogy az rx a szebb
Egy kutyaszar az összes. Nincsen oriasi erdembeli különbség.
a fagyizás akkor egy egészen drága dolog egyeseknek
én biciklivel járok fagyizni úgy sokkal olcsóbb
aprilia rx 50 vagy a derbi senda xtreme 50 a faszább motor?
A fasza sisak a fagyizó miatt kell.
25 ezer forintos!
ezek a mai kocka gyerekek nem vadulnak
van neki egy nyitott sisak, de befúj alul a szél és a szemüveg alá tép a szél és könnyezik
kb mint a mikor a plexi nélküli kiskőrösi "szkafander" bukósisakban toltuk
Na egyebkent az a szemüveg... ha olyan szára lenne az enyémnek inkább összetörném. Nem értem hogy mi olyan jó abba, zavaró inkább. Nekem több egyszerű hagyományos keret is volt zárt bukóban, mindegyik kényelmes volt.
nekem a hoki agv sisak kibírta hogy megfejeltem a földet úgy hogy rámesett a motor is, egy szép csukafejes volt a szántásban
aztán a crossgumi meg is kapart az elején annyit hogy leszedte a festéket, a plexi tartó fül egyik oldalon eltört
az okos kis fejemnek semmi baja nem lett, ellenben a nyakam megsérült annyira hogy azóta kb 160 fokban tekeredik csak
szóval hiába fasza a bukó ha nincs hozzá egy komplett védelmi rendszer úgy is megszopja az ember
Nem nyílhat fel, minősítés van rá. Természetesen nem a nevenincsekre gondolok hanem a márkás sisakokra. Ott nem lehet ilyen probléma hogy felnyílik.
Igaz..de láttam én már “gyereket” tuning robogóval
Ok a tied nem...már tudom.
Vaterán vagy a jófogáson tuti akad.

https://www.jofogas.hu/magyarorszag?q=crivit%20buk%C3%B3sisak
Ha állta esel felnyílik...felnyílhat.
De gondolom nem 25 ezer forintos volt.
nincs a lidlben néztük a hétvégén
aztán ki tudja mikor lesz ismét
arról olvastam hogy nem az igazi, de ár-érték arány mindenképp jó
szerintem avval kezdtem hogy a gyereknek kell robogóra

én nem vettem drága sisakot egy ezer éves agv gp1 sisakban nyomom tizenéve
ilyen: http://www.powerbike.hu/shop/b...
mondjuk ezen még mindig agyalok hogy lehet jó lenne egy új mert a másik már kicsit lötyög a fejemen annyira elrehült a bele
de most már én is alig motorozok, aztán bukó mellé csizma is kellene de ha már van fasza bukó meg szép csizma ruha se ártana, és már el is költöttem egy nemlétező 4-500 ezeret ilyenekre
Keress egy lidl-s küblit.
Nem, nem nyílik fel saját tapasztalat pont Laserrel, fejjel becsúsztam a kocsi alá ahol beszorultam és nem nyílt fel pedig rángatták a kocsit, engem sőt a csaj gyorsan rükibe tette és wlindult hátrafele öert nem vette észre, hogy a fejem a küszöb alá szorult úgy verte a lányom az oldalüveget, hogy álljon meg...........ás a zár simán tartott.
Nekem rendben van a petefészkem
Na jó ezt nem mondtad...
Azt hittem, hogy hozzá jársz.
egy kb 25 ezret érő robogóra kell,ami tud menni kb 45-el, ilyen heti 1x elmegy anyóshoz ami 2x6 km
namármost ilyen felhasználásra anno még sisakot sem húztunk pedig a reszelt szimó akár tartós 60at is tudott
fontos a biztonság , meg egy életünk van stbstb, de azért ne essünk át a ló túlfelére a spéci cuccokkal
ilyen 30-50 felé kellene valmi felhajthatós bukó, mofaker meg itt van a szomszédban
ilyen is van nem tudom mennyivel jobb a másiktól:
https://www.mofaker.hu/termek/...