Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ha valóban ezt írta, akkor mond meg neki, hogy köszönöm a megtiszteltetést alapvetően nem csodálkoznék rajta, ha ilyen gyengéd érzelmeket táplálna irántam, de sajnos nem tudok eleget tenni a kérésének én erősen hetero irányúltságu vagyok Valahogy finoman mond meg neki nem szeretném, ha hirtelen összeomolna lelkiekben
Azért megnzném mi lenne az emberekkel mobil nélkül....
Te is nagyon jól fogalmaztál, bár a fickó helyett a férfi jobb lett volna.
Szépen fogalmaztál Hát mi vagyunk az utolsó mohikánok akik átlátnak a lila ködön és még nem semmisítet meg a szirének éneke sem
100 emberből nem tudom van-e kettő olyan magunkfajta pompás fickó aki ezt így gondolja
Attól hogy a világ kurvának áll nem feltétlen kell ezt követni.
Csak a te kedvedért a mobil telefon buzik 99.9% ratyi!
Ja és kitalálta fel? Az ember. A lényeg, hogy nem láttam még olyan embert, aki kultúráltan használná az okos telefonját.
eger?
Jah, kikapcsoltam a vizjelet.
Buzik...
Itt is..
Munkaidoben.
Az a baj,hogy már nem....nincs jelentkező...
Meg fórumozo.
Nem ez a baj...
Már most itt is átmentünk szélsőségekbe,hogy mindenki buzi aki szereti a telefonokat.
Nem így van...
Én szeretem.
De nem fészbúkozok rajta...nincs is...telefonálok és néha GPS...meg Mail. De ez viszont szuper dolog hogy bármikor rendelkezésemre áll,mert most ilyen világot élünk. Nem kell otthon ülnöm,mert várok egy fontos hívást,vagy Mail-t.
És van a másik réteg,ami nekem sem szimpi...az pedig az egész nap buzerálós ,nyomkodós,posztolós,selfizős állatok.
Na az már nekem is a “beteg” kategória.
Csak a 2 napot ne vegyék el!!!
Gondolkodtak a 12/24-12/48 beosztáson.
Nálunk kb 30 álltunk volna fel azonnal.
Országos szinten ezrek.
El is dobták ezt a pompás ötletet.
Mit nem értesz? Olyan mint a tanár.... nem munka, hivatás... azt meg úgyis csinálják, miért kellene még fizetni is?
Csak a felhasználótól függ hogy mire használja tehát nem a telefon a rossz hanem az ember.
Pedig tudják,látják hogy baj van....nem is értem
Telefonnal pedig csak a főratyik fotóznak....
Én pl pénzt keresek vele ....
Azt írta, hogy leszopna...
Felesleges ennyit írni a mobil egy fos, aki nagyon védi az bele van buzulva és függő. Ennyi.
Az a baj, hogy 20 év után lépnek a tapasztalt emberek, maradnak az újoncok.
Ha nem lenne a 2 nap szabadidő pénzt keresni, én is dobnám a 24 évet.
És mégsem nyílik még fel a szemük a vezetőinknek....
Amúgy ja ez 750 már a műanyagos.