Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez én is így látom...
Mindenhol azt a szart nyomkodják. Kocsiból látom hogy tömegközlekedéseken,megállókban,járdán sétálva...még êttermekben is.
De attól hogy okos telefonod van,nem muszáj ezt csinálni.
Én kurva sokat gondolkodtam rajta,hogy veszek egy butatelót. De a GPS-t rendszeresen használom,a Mail meg fontos nekem...meló.
A többit leszarom...
Tesómnak van elrakva egy 28-as Csepel,nekem meg egy gyári állapotú Camping
Mégiscsak én írtam.
Erről beszélek, hogy van egy határ, ha a fejlődés ezt átlépi akkor nem biztos, hogy jobb lesz. Mondjuk nem feltétlen nevezném fejlődésnek, amit most látok...
Végül is az utolsó mondatod az összes eddigi gagyarászásomat kiváltotta ehhez nem tudnék mit fűzni
Na eldöglök uraim és szép hölgyeim
Van egy vezetékes!
Újság is jár nekem!
A budi hülye hasonlat, bár a mobilon több baktérium van, mint a budiban.... Erre gondolj, mikkor a füledhez teszed és nyomkodod.
A 28-as Csepel az nagyon király és elég jó áruk is van!
Van olyan motorom, amiben nincs!
Nem érted a lényeget, van egy határ, amikor elég. A mobilok ezt túllépték az új autók is. Lehet a többségnek bejön, de ez az irány fosh.
előszőr biztos furcsa lenne 20 évet visszamenni az időben aztán szerintem megint megszokhatóvá válna, hogy személyesen kell azzal találkozni akivel beszélni akarsz mert nincs teló Ha jobban belegondolok már a vonalas tekerős telefonok is kezdték aláásni az emberi kapcsolatokat. Minél többet telefonál valaki annál kevésbé van szüksége találkozni embertársaival. Ez meg ellentmond a lét értelmének. Bell úr nagy találmány sarkából fordította ki a világot

Igazából miről szól a fejlődés a tecnikai fejletség és ennek szintjei? Semmi másról, mint a kényelem megvalósításáról, ez meg arányosan hozta magával az ellustulást és az elbutulást.
Hazudnék ha nem élvezném ezen fejlődés előnyeit. nem volna kedvem lovaskocsival szállítgatni havi több ezer km-ert, mint ahogy a kútból húzni vizet sem amit a kandallón melegítek, hogy a lavorban fürödjek és 1000 ilyen dolgot nem szeretnék csinálni mint amit az eleink Azt,hogy ezt ne kelljen erre a technika már módot ad
De ami az elmúlt mitt tudom én 6-7 évben történik a lapostelefon kontra fészbukk térnyerésével és az összes használati dolgaink ehhez való társításával az emberek meghülyítésével az gyakorlatilag katasztrófális. Ez már lassan olyan méreteket ölt, hogy el lehetne rendelni a szükségállapotot. Talán nem volt még olyan találmány a földön amivel a lakosság 60-70 %-a rendelkezik. Akik ezt irányítják azok a világ urai és már nem a földből kőolajat vagy földgázt pumpálók
Akkor gondolom nincs is telefonod.....mert minek?
De akkor net sem kellene,ott az újság. Meg pottyantós budi...28-as kerékpár ,mert a motorokban is van elektronika...stb...stb
Na ne izélj mááár...felveszlek fészre és messengeren chatelünk, meg like is lesz rendesen
Engem nem nagyon érintene!
Ja, különösen a sok köcsög fórumozó
Ez nem így van a Hivatásosoknál...
Veled is...
Nem tudom, nem jártam a boltjában, azt se tudom az övé, vagy csak takarító. Viszont felettébb feltűnő mennyi figyelmet fordít rám és a fiamra.... Pedig tiltva vagyunk...
Nem vagy elég oldschool....
A mobil is káros, főleg hogy alapvetően mindenki ezzel jön, mert így elérnek, ez főleg akkor vicces, mikor egy 9 éves mondta annak idején.
Legjobb lenne lekapcsolnia világot az egész elektromos hálózatról legalább 6 hónapra, addig a férgese kihullik.
Lehet csak a franciaágyakat teszteli Egy 45 kg-os csajjal nem lesz megfelelő a teszteredmény. ellenben egy 120 kg-os férfival elhempereg rajta és nem szakad össze a vad szeretkezés után azt már bátran ajánlhatja a vevőinek
hát a mobilt azért nem dobnám el szívesen könnyebb az élet vele ebben a felgyorsult világban.
Ha viszont volna rá valami törvény erejű rendelet, hogy mondjuk május 1-től nem lehet használni mert tilos és az összes átjátszóállomásból kikötői pontonokat építenének én nagyon szívesen magam mögött tudnám hagyni Ehhez az kellene, hogy senkinek se lehessen használni így én sem lennék kényszer helyzetben Mivel nem tudnának hívni engem sem
Kicsit megvan rogyva a tag. Kőbányán ő járt, ott van a bútorboltja is. A pasikákat szereti.
Berágott a ratyi troll.... Ismét kimeríti a btk-t.
nekem nincs vele bajom
Hajléktalan nőket, vagy férfiakat?
A mobil is hülyeség, nem értem mi a buli abban, hogy bárhol bármikor bárki elérhet. Az sms-ezés sem volt jobb...
Jah es tenyeken alapuloan koztudott hogy a kiskoru fiu hozzatartozojaval el nemi eletet.
vagyis gabikát bassza hatulrol nap mint nap.
Nem a mobillal van baj, hanem a lapostelóval. Az már nem egy telefon. Aki használja annak az élete. Minden szarját benne tárolja, mindent annak rendel alá amikor meg beesik a csatornába akkor meg össszeroskad mint májkl dáglesz az összeomlásban
Azzal az ipsevel akivel most beszelgetsz bizonyitottan es törveny altal elitelten hajlektalanokat zaklatott oralisan kőbanyan, szoval meg virtualisan is fertozo.
Jol gondold meg a vele valo erintkezest es ne etesd kerlek.
Nem a közvetlen felettesed, vagy a laktanya parancsnok fogja megszabni a fizetésed. Jó esetben annak is szánalmas bére lehet. Sok helyen az Önkormányzatok támogatásából próbálnak összetarhálni némi pénzt a fentartáshoz. Legalább is nálunk kisvárosban. Ráadásul valamikor önkéntes tűzoltóság volt a neve. Múltkor belinkeltem ide nálunk milyen technikával nyomulnak. egy testvérvárosból espelcamp-ból 20 éve kapott 50 éves merci meg egy lepattant ifa. A hulladékszálító egy zsír scania a bácsvizesek autója szintén egy zsír m.a.n. ehhez nem tudok többet hozzáfűzni. az ember élet megmentőinek legyen hivatás tudatuk ne nagy fizetésük
Tiltva vagyok nála, mert nemet mondtam neki. Igazi ratyi nem tudja elfogadni, ha valaki hetero. Mellesleg ő mindenki iránt gyengéd érzelmeket táplál, igazi ratyi troll.