Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nem rohanna így a világ, még a nyaralásom is nem lenne ennyire percre kiszámolva, akkor lehet sokkal lazábban és rugalmasabban állnék az utazáshoz is, nem hajtanám szarrá a kis kocsimat, meginnék egy kávét a benzinkúton, asszonyt engedném pisilni, stb.
De jelenleg örömmel gondolok arra, hogy Siófok-Rab kompkikötő 4.5 óra alatt megvolt, pihenés nélkül, nappali fogalomban és amíg mások féltávon kávézgattak volna, addigra már a parton voltam a csodás Lopar kempingben.
Ilyen a világ.
Látom nagyon szíven vágott, hogy a mai rohanó világban nem szívesen álldogálnék egy tankoláskor 40-60 percet a kocsi mellett. De mint arra mindig kilyukadunk, amíg léteznek szénerőművek, szemétégetők, stb., addig az elektromos autó sem kevésbé környezet szennyező.
Inkább azt írnám, hogy a te verziód is jelen van az egyenletben, de nem nyilatkoztatnám ki egyetemes igazságként.
Tudod, hogy csak 3 dolog éli túl az atomtámadást:
- bogarak
- rock zene
- Simson!
Nem engedték hogy nézzem,elvitték a motort.
Már érzem milyen jó lesz a 20e-res szervíz.Ami gyertyacsere,szelephézag,olaj és szűrő csere.
Az egy dolog hogy drága lesz.
nincs annyi ügyvéd aki bírná a papírmunkát meg elszedni a pénzt a költözés miatti ingatlan adás-vételnél
nekem is simán túlhúzták anno az sv-n amikor cserélni kellett, 2x mondtam a srácnak hogy lazítson már rajta mert mindjárt szétszakad az egész nem értem ez honnan jön hogy ez a jó a láncnak
Már nekem is volt ilyen élményem.
Beállítottam otthon.
Na vazz, bejöttem melózni Anita gépével oszt hallom a villamosozós hangot a lánc felől, beérve látom, hogy a szombati szervizen túlfeszítették és majdnem minr az íj húrja, ennyit a garis szervizelésről, nem biztos, hogy van értelme.
Várja a motorszállítót, kellett neki cserélni
Ami nincs azt nem is lehet elinni
Az innivaló meg arravaló, de a hatásával számolni kell
Mi nem az eszünket isszuk el, hanem az innivalót! Ennyi a kis különbség!

Hova tünt Damon Hill?..................
Vagyis a BMW-s pápa?
Remelem a TEK nem vitte kenyszermunkara F2-t.
Ma megint okosra ittátok magatokat. Ha a többség visszaért a földre tájékoztassatok - akkor is ha már fel bírtok kelni onnan :)
Vagy egy igazi sporthorgászt.

http://youtu.be/UzZD3KRjbRU
Nekem csak hang nélkül sikerült megnézni
ennyi sok fárasztó űrutazás után nézegessünk vonagló picsákat:
http://youtu.be/dACyIYe-cRg
Mert neked folyton csak a SCI-FI!!
Csak úgy sitty-sutty??!
Meg a kis izémet nem?!!
Én maradok,szóval gazsit vigyétek csak magatokkal!
Úgyis kell a dógos kéz!!
én azért itthagynék pár embert! A Gazsit pl biztosan!Az űrhajónak meg "rásszistákok" lenne a neve!
Azt kene csinalni amit a Bábosok,az egesz naprendszert elvinni.
"elkezd gyorsulni az űrhajó és tulajdonképen a végtelenségig tud haladni " természetesen a 100 km-es tölcsért is gyorsitva a mágneses térhez szükséges berendezésekkel együtt azt a pár tízezer tonnát . Majd meglátjátok csak a Simson lesz a nyerő!
De amúgy egyetértek Zolival.
Egyenlőre a naprendszeren belül is bőven van hely. Mire oda jutunk hogy nincs, addigra eltelik az a pár száz év és csak kitalálunk addig valamit a csillagközi utazásra.
Tudod-e hány db hidrogén-atom van egy liter 1 Bar nyomású hidrogénben??