Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja,odaig meg nem jutottam hogy fasza,de milyen?
Ebayen van egy halom fele usb powerbank tok.De olyan filleres bolcso amibe bele tudok pakolni 6-8-10 et nem talaltam.
Egy fasza töltőn fel kellene tölteni mind aztán mérni
Nekem csak ceruza akku töltő van de az olyan hogy szinte halottaiból is feltámassza az akkukat
Igaz van amin agyal 2-3 napig is
Gagyi Lidl akku több évesen 10-20 perceket bírt az Xbox karban egy refresh után meg sok órákat lehet tolni vele
Hirtelen leteszteltem multiméterrel az akkukat.
a 100db-ból 73 db 4v felett jár 33db 3v felett,4 db 1 v alatt 3-3 db 2-3v alatt.
Ez a hülye digó nemigen tud számolni de névleges feszben megvan a 100db 3v-feletti.
Mondjuk fingom sincs mennyire jót jelent,de szerintem elég jó.
Süt a nap!
Szép mint én!
Vettem motort!
Így jobb!
Erre a dologra en is kivancsi vagyok
azt láttam hogy akku, csak a célját nem tudtam. Majd számolj be, mire képes.
Bazinagy akku,működtetni ezt-azt.Főleg lakóautó világítás,energiaellátás,napelemmel töltés.Kíváncsiság meg e tudom csinálni.
Tényleg hánytató a felvétel. De pontosan mire is jó ez?
Á, meg kellett csinálni, évek óta halogatjuk (nem volt rá zseton). Idén nem mentünk nyaralni sehová sem, én két hónapja még a motoron sem ültem (mondjuk leginkább a xar derekam meg a hőség miatt - benzinre még tellett volna). A motorcseréről is végleg letettem, engem már kiszolgál ez az öreg csótány. Rá tudott beszélni a nej könnyedén, hogy most jött el a lakásfelújítás ideje. A konyha maradt hátra, de azt majd jövőre: ahhoz megint kellene egy hét szabi sok-sok pénzen felül.
Asszony megtette, szevasz öreg Sámán!
Szarj bele! Szép estét István!
Kész a trón múkodik!
Én ilyenkor mindig azt szoktam mondani nekem így jó ha neked nem tetszik csináld
Aztán ha igazán kell neki megcsinálja
Már a második nap azt kellett volna mondanod, hogy elfogyott.....
Ne ríjál! Az én nejem a fél házat kicseréltette velem a nyáron: 3 szoba + fürdőszoba festése, 2 radiátor cseréje rozsdásodás miatt, fél bútorzat cseréje, nagyrészt lapraszerelt xarokra. De elfogott a pénz, így vége lett a lidércnyomásnak!
Most meg mennem kéne piszoárlakatosnak az ülőkén kicserélni a zsanérokat...
Oda te kerülsz öreg!
A dobozban?
Bakker ma ma toltam meg tekertem hazafelé melóból a kis gechi hibridet, dugulása lett elindult de az istennek nem pörgött fel, még szinkron is kellett!
El potyáznék mögötted...
Tedd fel állványra ha parkinsonos vagy