Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Előre tervezem az időskort.
Mindig ez az őskor... gyűjtögetés.
másra gyűjtök.
Tavaly még simán ment a nélkül is.
Astra,még mindig.Ha már nekiállok jön a dolog csőstül.
Picit folyik az olaj a teknőben lévő szenzornál,há vegyük le mi baj lehet,jajj mamám mi van benne,a tömítés nem jó,ha már festem ránézek hátul a gátlóra,ja hogy az is folyik.
Szóval semmi gond,csak az élet.
És a teknőt levenni csak a kipufogó eleje után lehet,naná hogy a télen felhegesztett flexicső is lyukas.
És megnéztem a jobb oldali küszöböt,szolidan de az is rozsdás.Szóval két hét és fekszem neki annak is.
Jah és ha levan véve a hátsó kökös azt is megtüsszentjük.Legyen még rajta másik szín.
Télire csak jó lesz.
Gondolom, Astrát. Ahelyett, hogy már rég kitolta volna a bontóba....
Csak nem unatkozik ennyire?!
Ez már évek óta így van....
mindig valami önpusztító dolgon töri magát
tipikus iskolapéldája annak hogy akinek nincs gondja keres magának
Mit bütykölsz?
Jah és a bárdi szigorított a kedvezményen.
Telefonon hívják a számlatulajt vagy mi van.
Szóval ugrott a bemondásra kedvezmény.
Jah amúgy alkatrészlista is körvonalazódik.
-Egy pár hátsó gátló
-egy flexicső
-egy lambda szonda
-talán egy kormányösszekötő szilent
-olajszint szenzor tömítés (nem jót adtak)
Egyenlőre talarítom az olajsarat a teknőből.Jó munka.
nem tudom meddig nézelődtem egyik oldalon kocsma a másikon boltok szóval alaposan nézni kell
360 tuti nem jött de minimum 120+ tempó volt
igazándiból nem ez a lényeg
amúgy ha ennyire szőrözünk akkor megnéztem a garmin térképe alapján 220-230m körül van az az ív ami után nem látni a jobb oldalt haladót
ha 50km/h felé megy az 14 méter másodpercenként ha 5 másodpercig nézelődök jobb felé akkor sem érhetett volna még a táv harmadáig sem
Olyasmi.
A "juhhéj" az a birkabőr?
.....elnéztél balra és 250-300 méter senki....elnézel jobbra (Meddig nézelődsz?) és utána megint balra. (Ez kb. 2 mp normálisan, de legyen 3 mp) 2-3 mp alatt valami -motoros- megtesz 250-300 métert, akkor az (100 m/s) 360 km/h-val jött?

Lehet a körülnézést kellene felgyorsítanod!
Spec a shoeit tenyleg jo akcioban talaltam, bar kell egy vastagabb fejparna a tapasztalat szerint, de mivel ingyen meghekkeltem a csizmat hogy ramenjen a borruhara es a vadlimra igy nem kell vennem csizmat.
juhhej.
amúgy a gyorshajtás elsősorban nem azért veszélyes mert a gyorshajtó elkúrja a dolgokat, ez is megesik de ritkán
inkább a többi közlekedő nincs erre felkészülve, és jön a sok baj utána
amúgy már én is jártam úgy hogy egy jobbra kifordulás előtt elnéztem balra, senki sincs az úton (kb 250-300 méter látszódott az útból) elnéztem jobbra mert bolt van a sarkon és a mamik leszarnak bárkit mennek össze vissza, aztán ahogy engedem a kuplungot kifelé elnéztem ismét balra és már el is ment előttem a motoros elég nagy tempóval, ha 50-60 jön a belátható rész felénél ha járt volna......
itt kb fél másodpercen múlt a kihajtás ténye
azért tolom susogós joggingban
amúgy van egy katonai gyakorlóm, salnos már nem az az usákos kivitel mint az első meg is látszik rajta hogy nem olyan strapabíró
a zubbonyt még tudtam túrni eredetit, az szerintem még kibír 20 évet is
de ha vennék akkor nem vennék többet szart..
"veszélyeztetve önmagát és a közlekedésben résztvevők testi épségét."

Ha ha ...

Ezt qurvasokan megteszik és autóban 50-70 km/h-s sebesség között is. Sőt lassabban, amikor bekanyarodnak/kikanyarodnak a másik elé.....
Vásárolj a lehetőségeidhez mérten. Én így szoktam. Biztos jobb egy 300ezres sityak, használtan van ocsóbbér is de az meg nem kell.
"Az országos razzia idején száguldott 216-tal egy motoros Zalában"

www.origo.hu/auto/20190825-ors...
nekem is van 30 ezres cross csizmám de az egy viccc kategória első útján lejött a talpa hogy csak a spiccvas csavarjai tartották, meg az a másfél tekercs szigetelőszalag amit rátekertem
utána facsavarral feltettem a talpát aztán azóta is tart....ami csavar elkopik az ki van cserélve újra, csak a bele már annyira fos hogy szinte használhatatlan
Az endurózni nem annyira jó, igaz ez sem annyira, de azért jobban véd a leírás alapján, nekem is egy ezeréves speed van, de még ha megállunk valahol ott sétálgatni sem kellemes benne.
Te jó ég, van $ízlésed$. Én kb 40ért vettem a speedes bakancsot, aztán azon több a védelem.