Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fordított értelembe gondoltam
Pont van a szomszédban...egyetemista
hát baz próbálom értelmezni de ebből azt nem értek egy qrva mukkot se
Az a szarvasteszteszt meg mi a fene szerintem te sem tudod
Latod tudszte igazat mondani, neked zero inteligenciad van.
Akkor nem is vagy akkora úr Most nagyot zuhantál a szemembe Remélem karigeri jobban betartja az igéreteit mint te
Neked meg egy vezetesi tanfolyamra, nem megy a szarvasteszteszt sem.
pont ezt írtam csak én cizelláltabban fogalmazok, ugye más inteligenciával létezünk
Itt valami félreértés van nem a pénzt viszem el csak a két ködlámpát
mért kell 100 ezerért venni, pláne ha nem használod? Ha csak csavarozni kell 10-15 között kapsz normálisat, ha fúrni is 25-40 között szintén van elég jó amivel egész nap is elmókolhatsz.
Ha nem hasznalod miafasznak veszel ilyet?
Koltsd malajkurvakra.
ja ja ráfére a fogyasztás mind a kettőtökre Egyszer összehozlak benneteket. A szar trómfod után kötlek titeket nem megyek gyorsan csak 40-el húzlak majd benneteket. Reggel 8-tól este 6-ig egész sokat formálódna a bojler testetek
akkor az újkorában is szar volt Egy jól feltőltött narancssárga 50-60 as csavarokat tekersz be vele bútorlapba álló nap és meg sem merül. Ha két óra alatt kifingattad kis terhelésen akkor valami nem kóser Vagy még neked is a 10 évvel ezelőti darabból való van na azok olyanok voltad ahogy írod, nekem akkor rendült meg a hitem bennük.
A mostanikak viszont ég és föld ezek már használható szerszámok
Hãde ha meg veszek egy normális akksist 100 ezerért ,ott megy tönkre a garázsba mert nem használom ki.
Legalabb adoniszi alkatod lesz es doglenek erted a sunak.
Megtennéd?
Te egy igaz úr vagy
Bőröndöt adok Na persze nem szemszonájtot valami olcsóbb márkát de jó nagy lesz, hogy a sok sok deák beleférjen
Mer ugye kézpénzben kérem, nem szeretnék jövedelem adót fizetni
Jó genya vagy vazzeg, halok éhen aztán a fasza bizniszem is elrontanád
Közben meg annyi a pénzed mint szarom a légy
nekem ilyen narancssárga van asszem fekete dekker a neve és qrva jó. Vagy tizen éve lemondtam ezekről az akkus csavarozókról, mert mindíg hamar elhányta magát az akksija az meg annyiba került mint maga a gép. Asztán az egyik haver vett egy ilyen pici blek end dekkert. Hát röhögtem is, hogy szarra sem lesz jó. Egész nap eldolgozgattunk vele a nap végén még kézzel nem lehetett lefogni a tokmányt. 16 ezerről akciózták 10-re két napon belül már nekem is volt 12 nyújtonméteres. Fúrásra csak korlátozottan alkalmas de csavarbehajtásra kiváló. A másik havernak a szülinapjára vettem egy ilyet nagyobba az 26 nyújtonos. Na az fúr is rendesesn
Sokat fejlődtek ezek az akkus dolgok az utóbbi években én egész meg vagyok velük elégedve
Én szerintem 2 hónapja nem töltöttem az enyém, heti szinten mindíg előveszem mert valamihez kell, de semmi látszatja, hogy nem volt töltőn. az asszony telefontőltője pont jó hozzá a gyári amit adtak azt elvesztettem
Szét kell bontani az akkuját és felújítani 18650 akku-kal és lehet használni tovább
Én teljesen feltöltve raktam el az enyémet, majd amikor pár hónap múlva újra használni akartam, egy perc alatt lemerült. Feltöltöttem megint teljesen, és megint egy percet bírt. Pici facsavarok behajtása, semmi megerőltető. "Újkorában" egy-két órát is el volt ilyen terheléssel. Most már nem is veszi a töltést egyáltalán, meg sem mozdul.
Tudok jobbat ha megnyerem a lotto 5-öst elviszem személyesen
ha fizeted a postát átveszem
Nekem makita van szintén NICd-s még a piros akkus ha emlékeim nem csalnak 8 éves ha napi szinten nem is használom de heti szinten igen még mindig ugyanúgy bírja mint újkorában csodálkozok is rajta de feltöltve elrakva két három hónap múlva is elővéve teszi a dogát semmivel nem merül le hamarabb mint frissen levéve töltőről nem volt annó olcsó de előtte nekem is volt egy valami gagyibb ha munkára akartam fogni előtte mindig tölteni kellett és szinte alig bírt pár csavart behajtani ezzel meg órákat lehet dolgozni kollégámnál egy egész lakást fel gipsz-kartonoztunk elég volt egész nap a két akku a második le sem merült meg ami teszik benn előbb feltölti a gyors töltő a csere akkut mint amennyi idő alatt le lehetne meríteni a másikat
Ez csak úgy:
Vezetekes csavarzni szart se er, az akkus meg tud furni is.
Vezetékes fúrógép van itthon kettő is - azokat vagyok kénytelen használni üzemképes akkus híján. De néha jó volna, ha nem kellene a 20 méteres hosszabbítót huzigálni.