Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az övé nem képes rá .
Eredmenygarantalt vagy csak oraber?
Van egy metabo meg egy parkside, egyiket se kell tolteni csak hetente, pedig némileg hasznalom.
A parkside szurófűresz az ami ket akkut elhasznal egy mosogato kivagasahoz munkalapbol.
Gyariak. Mind.
Én kibasztam az NiCd pakkot az akkus fúróból és beraktam egy modellezős Lipo akksit azóta akkor megy amikor én akarom és bitang ereje is van, az 50C-s akku azért bírja szuflával
Jó pénzért?
Halat repülni?
Ingyen nem oktatok
l.f.szt sikerült másnak Egy sem írta ide a megfejtést.
Ez kb. olyan, mikor keresztrejtvénynél kérdezi az egyik a másikat:
- te figyelj a kérdés női nemiszerv 4 betű
- függőleges, vagy visszintes?
- visszintes
- akkor az a száj
Fejtsd meg.
Masnak sikerult.
na alakul melyik jelenti nálad ezt a
- amennyit tudsz vezetni
vagy a
-szarvasteszteszt
Tehat megegyszer, szép még lehetsz.
ezt bárki mondhassa
Én meg tudtam fejteni
ne ikúlájtozzá má legalább rajzold le mit szeretnél mondani hátha megértjük
Ezt olyan fölényesen mondod mintha te megtudnád
Van egy-két kósza gondolatom
Az egyik az, hogy diktálja a szöveget és súlyos beszédhibával küzd
vagy kényelmesen a hájas valagával együtt az ágyból tabletel azt a kacska kövér újaival 3 betűt is nyom egyszerre
Mert azt, hogy leírja "patlrbaj" ez nekem nem gond ez kirázom a kisújamból, hogy ez párbaj akar lenni. sőt a helyesírási hibák sem gondok, én sem írok helyesen senki sem, azt lehet értelmezni de, hogy a szavakat nem tudja egymás után értelem szerűen írni, hogy adjon valamiféle akár egyszerű tőmondatot ez bizony feladja a leckét
Minden jóindulat meg van bennem én annyira szeretném érteni, hogy mit ír de kesze kusza zagyvaság mint egy burda szövésminta
Mondtam hogy IQ light.
Ez egy teszt... te nem tudtad megfejteni
ahogy mondod Nem tudom kihámozni a lényeget a mondandójiból olyan zagyvaság
Valaki lefordítaná?
"- nem megy a szarvasteszteszt sem" Ez magyarul van? valaki mondja már meg
"- El se jutsz a patlrbaj helyere, elcsapsz minden szarvast, amennyit tudsz vezetni" ez is mi akar lenni már??? el sem jutsz a (gondolom a szövegkörnyezetből) párbaj helyére, elcsapsz minden szarvast, amennyit tudsz vezetni Tehát el sem jutsz a párbaj helyszínére, mert elcsapsz minden szarvast( eddig így értelmezem ) de mi a tököm az, hogy amennyit tudsz vezetni??? ez hogy értelmes ? nincs nálam az enigma a múzeumban van
IQ nuku?
El se jutsz a patlrbaj helyere, elcsapsz minden szarvast, amennyit tudsz vezetni.
hát szellemi párbajt nem vívok veled Fegyvertelen emberrel nem harcolok
Ha most mondtad hogy zero az inteligenciad.
csak 3 de még így is kétszer annyi működik mint neked
Mar ingyenes a bkv. Netedd, megerolteted azt a 4 mukodo agysejted ezzel a faraszto tevekenyseggel.
Azt mondom hogy NEM veszek,mert minek!