Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sógor vellanyos lífet akar venni 2017est.
Ne vedd magadra, ő is Alfa
Hőszivattyúval olcsóbb. Vagy napelemmel. De a fűtőpanel nem annyira gazdaságos.
A lényeg nem került pénzébe a tulajnak mert vannak még jó fej motorosok.
Villanyoszlopra tűzve találta a házuk előtt.
Rendes tőle, hogy össze szedte a földről.
Közben meg is lett a tulaj, a rend éber őrei addig is pihenhettek!
Köszönöm! Átadtam neki a tanácsod! Remélem beviszi!
Add le süniknél azt pikk pakk vissza kapja a tulaja.
UND-404 forgalmi rendszámot talált a cimborám! Helyileg: Sárospatak! Telefonszám: 06-30450-3341!
Nagyon ellenszenves vagyok Neked pedig nem ismerjük egymást. Pedig asszem nem bántottalak meg semmivel, viszont bármit akármit beírok ide az tuti nem passzol számodra.
Azt akkor én itt befe.
Megtaláltam H tarifa a neve, mondjuk nem biztos, hogy olcsóbb mint a gáz a fene tudja mindenesetre 2/3-a a normál tarifának.
Amikor még nem volt elterjedt a klíma, még úgy ahogy megértettem, de most fogalmam sincs miért jó. Semmi előnye nincs.
azért vannak vicces emberek.....erős proci...... hát....... valamikor az volt.........
Létezik valami kedvezmény bármely villanyműnél ha azzal akarok fűteni? Ezzel kábított egy vállalkozó, hogy villanypanel fűtést épít ki és arra valami hatalmas kedvezmény van és olcsóbb lesz mint a gáz, nehezen hiszem el.
Na sógit is össze kabrijjóztam. Aszongya most keres magának hahun. Egészségetekre!
Ehhez nem kell extra nagy felkészültség.elég hozzá egy tüskés fej,persze minőségi,vagy külön fejek hozzá.az amatőröknek meg ott van a csomagtartó átvizsgálása a fej után.
Tolvajkergetőkben is mindig ezzel jöttek, hogy minek GPS a bringába, mert GSM, meg GPS zavaróval el lehet lopni aki akarja.
Lakatot akkus flexel levágjak.
Ehhez képest egy ilyen JamesBond felkészültségű tolvaj sem akadt a pályafutásuk során
Mind alkesz, drogos piti kis idióta volt. Vitték a csapszegvágót, azt az volt a max felkészültség.
Azt vittek el amit le tudtak vágni azzal. Amin normális lakat volt, azt otthagyták. A GPS ellen meg annyit védekeztek, hogy amikor rájött, akkor eldobta a bringát.
Ugyan ez a kerékőr értelme is.
Aki elég felkészült az meg jobban megél a munkájából is, mint a lopásból.
A kesz darabokat nem,de neha szabni kell.
Össze akarod aprítani a bútoraidat?
Kar volt bemennem a lidlbe.
Aki üzemszerűen keréklopásból él, annak mind a 8-10 fajta kulcs ott lapul a zsebében. Szerintem...
ezért jó a kanapé, egész olcsó és nem kell karanténozni se előtte se utána
görögország meg le van szarva
Ennyi.
így van.