Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Metálfényezés árát lehet kiadná
Kérdezz rá, lehet hogy beszámolja a félkész furgonodat!
Az a baj hogy ez is 4 milla.Én meg spúr vagyok.
Nem tűnik rossznak, a turbós, 150 lovas motorral még megy is rendesen.
Ha új akkor elektromos gyösz kell.Használtban ilyesmi jöhet.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/opel/astra_k/opel_astra_k_sports_tourer_1_4_t_enjoy-15835266
Akkor vegyél olyat, nekem már teljesült az álmom. Ráadásul eddig még mocskosul tetszik is a Clio.
Most néztem a corsaból 1,2-es turbo van nem ezres.
Azis francia,van az a narancs festés,és a 2 kilót amivel drágább le lehet lkudni.
Abba elfér 15 is. Aztán csak egy embernek kell előbb indulni
Pár koszlott biciGli miatt cipelni azt a nagy xart 70-nel robogva?
Ezért kell a futó Azt lehet karcolni senki sem ejt könnyeket miatta
Még a drágák is összekarcolják a fényt valahol.
40-es csőből ez a legegyszerűbb forma.
Csak nekem 60-as vastagfalú volt kéznél és egy dögnehéz cucc lett.
Ez tény, de alap dolgok vannak, főleg ha hirtelen kell valami. Pl. műanyag bolhát csak itt kaptam, minden "normális" boltban csak pingvineztek.
Izzóból is nagyon jó választék van, ablaktörlőből is csak itt kaptam megfelelő méretet és nem gagyit.
A karbon matricát meg meghagyom annak akinek tetszik.
Én anno már az autó "tuningos" cuccaikon is behaltam: a leghitványabb Aliexpresszes kacatokat árulják - csak éppen dupla áron.
Faszom fog keringetni napokat hogy találjak egy motoremelőt. Azért ez nem egy túl komplikált szerkezet, de úgy látszik ezt is tudják szarul csinálni.
Rendes motoron még oldaltámasz sincs
A Homasita az a Bóvlimpex, nem?

Mert akkor meg is érdemled....
http://www.homasita.hu/product/2749925
Bár ennél én olcsóbban vettem, de elterjedt a híre hogy valaki vett és nem vitte vissza, ezért emelhettek
Rendes motoron van középállvány.
Először én is arra gondoltam, hogy hegesztek otthoni vasakból, de rájöttem venni egyszerűbb....csak be kellett fejezni a gyártást.
A hátulját simán megemelem.
Senki nem érdemli meg hogy a motornak még látszó tárgya földön fetrengjen.
Amúgy én spec valami durung gázcsőből hegesztettem egyet.Az nem tört el de elég ótvar kinézet,szóval vettem menő áluminyiumot.
Vagy lehet hogy a tejfölöspoharad nehezebb mint 200kg nem is csodálkoznék ha csak a hátsókereke már túlsúlyos
Ugyan, már neked ez már nem lenne kihívás