Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De, csak arra nincs pénzed
Ha megveszed akkor ok, kb 150 millo.
annál olcsóban nincs?
a következő karantén megoldja ki sem kell többé nyitni
Ja, hogy pénzed is legyen
Add el a házat. Két évig úgy sem kell
Csődöt jelentesz, vagyont kimented..... a nagyok is.igy csinálják
Gondolkodom erosen hogy lehetne ugy kirugni magamat hogy maradna penz egy keteves lakoautos europa korutra.
Nagyon finom elhiheted.
Avagyte
Ki.kell rugni az összest, lesz idö
Nem én. Ez a fasz kötekedik állandóan
Mihez képest.......de van olyan itthon amit ingyen is odaadok
hol élsz te nincs már olcsó pálinka
Nekem a varadero volt, most meg a vfr ilyen. Semmi rántás, csattanás. A zzr egyik se ilyen, de az xx is elég csattanosan vette az egyest.
Ido, ido, ido... Az elso szezonom 16e vot, szep lassan kuszik le, ahogy csokken a befoghato alkalmazotti letszamom.
kék tabletta és ismét lesz gerince a kis harcosnak
mo-n egy az egy jó átlag
Fene tudja, nekem azert picit kattanik.
Volt olyan évem, jó régen, hogy egy év alatt több ment bele. Manapság 10-12 egy szezonban. Idén jó ha a 10 meg lesz.
és mit kezdenél vele
inikém közel az 50-hez mávtól megsüketülve, vasas cégtől izületek tönkremenve, munkanélküli kanapén hevergetéstől dagatra hízva neked már hasznosabb 21 évesben a wiszki
Azt nem csak nézegetni tudod ha megkívánod meg is ihatod
Bakker legutóbb figyeltem fel Dodor tesztje után, hogy tényleg a váltó nagyon csendes és diszkrét. Ugye szokásos kitol, hidegen indít, majd 1gang és már nincs rántás, csettenés, semmi ami jelezné, hogy sebességben vagyok. Aztán később üzemi hőfokon sem. A digót is szerettem de ott mikor (bekúrtam egybe by Oszi) akkor már senki nem mert lelépni az aszfaltra. Oszt ez az ős gép amibe van 72ezer km.
3.
20,5 ezer Mióta van meg a vas 2 éve?
én inkább a 21 évest választanám, az se baj ha nem pia hanem pina
mondjuk még arra jó volt, hogy felismerjem általa a várat