Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sms értesítés vagy beutalós?
Nekem kertek.
#maraggyotthon
#megafaszomat
nem kérnek, asszony hétfőn volt
beutalóval mennek a népek
beutaló+nyilatkozat kellett
Szemelyit kernek.
Szerencsés volt.
majd elmennek a nevemben
Most se akarta, a gyerekei beszélték rá. Végig azt mondta, ha el akarta volna kapni, akkor már sikerült volna tavaly március óta - így, hogy napi 30-80 közti idegennel (és köztük sok kovidossal) találkozik...
Az egészségügyben dolgozó feleséged nem kapkodta el az oltakozást.
Nem,te liberalnáci-neomarxista vagy.
A masodik sem volt gond,zero melkekhatas.
Neked eleg szenvedes ha reggelente tukorben nezed magad,es a tokádat.
Na, a macskánk az komenista, de ő meg nem kap oltást:
Nálunk senki nem komenista. Mi igazi liberális család vagyunk: ő hagy egyedül motorozni, sőt autóval csavarogni fotózás címén, én meg hagyom hogy a hülye tv-sorozatokkal bomlassza az agyát.
mindjárt a boltok polcain az osztrák-magyar monarchia új orrspréje ami minden ellen is véd mindenféle szurkálás meg mellékhatás nélkül.
Amíg ti szenvedni fogtok egy életen át a szurkálás mellékhatásaitól addig én bemegyek az élelmiszerboltba azt a sör, a csoki, a barackbefőtt a konzerv vörös bab mellé bedobok egy orrsprayt ami minden ellen is megvéd addig ti meg zombiként élitek az életetek
https://ripost.hu/politik/insi...
Akkor ezek szerint a kurva oroszok már kisebb chip-et fejlesztenek, mint a nyugat
...egyébként holnap többet tudok mondani a témáról Nálunk most kapta velem 1ütt a két gyerek, meg a Zasszony is. Mindnél hasonló, kis izomfájdalom az első negyedórában, azóta semmi. kopp-kopp
Valószínűleg, Ő nem megrögzött kommunista Ezek szerint úgy döntött a felsővezetés, hogy őt hagyja még egy kicsit élni, ezért nem adnak neki oltást.
Szagértő vagy.
Desztvíztől mit vártál? Ja nem, az a kínai....
A putyinátornál semmi nem vót.
Én választhattam Szúrás után 10 percig fájt kicsit, de nem a szúrás, hanem maga az izom. Azóta semmi, de azt mondják, éccakára jön a belázasodik meg nemalszik fázis
Meglássuk...
De minek?
Nem akarod szuratni magad.
van ember akit leoltanak majd, még hasonlít is rám csak kb fele súlyban van
még gyűjtök adatot, jövő héten is mennek ismerősök az oltó pontra
utána regisztrálok
Akko vehet egy pakli franciakartyat.Vagy feltoltokartyat.