Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Orbán csak küzd az országért és csak 400e Ft-Ja van a bevallás szerint
Alá tudod ezt támasztani?
Ez valami vicc volt? Siffer? Csókold meg Bogyót
A következő mondatod az lesz, hogy gyurcsány a legbecsületesebb, mert azt mondta, hazudtak?
Ő azért kapja a pénzt,hogy legyen.
Legyen egyel több lehetőség megosztani a szavazókat.
Oszd meg és urálkodj.
Én másképpen gondolom. Természetesen sok olyan, amit írsz, túl sok is (egy is sok).
NINCS!!!!
Korrupt rühes geci az összes.
Mondok egyet: Schiffer András
Bár az az oldal nem tetszik ahová állt, de benne van valami, ami más.
sorold
de ne a 500fős kis falukban a polgármestereket
...amúgy meg:

Egy hétvége alatt a semmiből lett egy 7-8 centis paprikám, ilyen még nem is láttam.
Nagyon helyes, Azoknak az embereknek VAN jövőképük, míg ezt a baloldali állibsi tolvajokról nem igazán mondható el.
Ezt senki nem tudja, de az biztos, hogy van olyan (sok is), aki nem a pénz miatt választotta a politikusi pályát.
Köszi Zoli!
Így igaz.
Köszönöm!
Mert a hüszurke csacsi jon velem es dizelpower az igazi,basza meg greta meg a bebifokak.
sosem tudjuk kinek mi van megírva
egyik ismerősöm gondolt egyet és órák alatt meghalt, még a vírusos idők előtt, úgy hogy nem volt előtte beteg, nem ivott nem dohányzott, a munkába se törte magát össze negyven pár évesen
aztán ráadásul még kórházban is volt amikor összeesett és vége lett
azt mondják a dokik ha a műtőasztalon fekszik felnyitva akkor se lett volna szinte semmi esélye
valami dupla falú ér belső része elfáradt és gyűlt a vér a külső részbe, ekkor rosszul volt épp szolnoknál jártak, mentek a kórházba hogy nagyon ócskán van, aztán még haza akarták küldeni első körben, végül csak ot tartották de kecskemét körül jártak a hozzátartozók amikor szóltak hogy forduljanak vissza mert ennyi volt.......
Ja, és nevezd el TRIKE-nak, mert úgy sokkal menőbb.
Minek motor? Ha lusta vagy tekerni, akkor építsd meg egy vellanyos "nyuggertáltosból". Napelem a tetőre, litiumos akksi belülre, és megoldott a hajtása.
Nem fer be a motor.
Reszvetem .
Na, a Főni már le se tagadhatná, hogy a fasizmus a célja: https://nyugatifeny.hu/2021/04...
Az a lényeg
Így kell ezt, nem így mint mi.
Jobb ha nem is tudjuk. Részvétem a családnak, barátoknak.
Köszönöm neked is! Te gondolom Párodtól naponta hallasz hasonló esetekről .
neki bejött az élet a zseton csak dől

Részvétem!