Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én már évek óta nem nézem a tv
Asszony néha nézi a hírműsornak nevezett szarkupacot
Amúgy már a discovery és társait se nézem felbasznak a sok reklámmal
Pár éve bolt egy édes élet nevű valami, abból néztem egy részt mert itt forgatták egy részét
Aztán megnéztem mit alkot az öreg
Hát hogy én se jó helyre tettem a képen a cájgot
Tom cat szépen pózol
Tiszta Transzformersz! Tetszik!

http://www.kepesmotor.hu/benel...
Na ez pozitív számomra,hogy más is gondolkodik hasonlóan,mint én...bár elég ritka.... Ezek a buzi kereskedelmi csatornák nálam törölve vannak a listáról... Látok én elég cigányt az utcán,nem akarom még ott is azokat bámulni...a kiválasztottakról+már ne is beszéljünk...
Retek klub,telaviv kettő NEEEEEEEEM!!
Most is a teraszon vacsizok,fröccsözök s baromságokat írkálok,f@szt érdekli a TV!
Remélem nézztétek a Focus műsort a tévébe.
Egy lány elesett motorral. Egy auto elsodorta. Majdnem levágták a lábát. 80% esélye volt hogy amputálnin kell. Neki szerencséje volt. Még több esélyt adhatott volna magának ha az nap motoros védőfelszereléseket hordott volna.

Öltözzetek fel, még akkor is ha a wcig mentek motorral!
Ez mán ilyen kortárs izé,nem?
Ahhoz bunkó vagyok.
Oké oké, elhisszük!
A tegnapi nap után azt mondtam,hogy aki szidja a KTM-et azt személyesen belezem ki
Tudom lúzer vagyok mert nem 2025-ös modelt vettem ,de ez van
Az asszonyt még hagynám is ,de a kilencévesnél nincs fontosabb a földön
Szóval kezdünk összeszokni a sárgasággal és élvezem
Viszont alkotok egy ilyet is ,utcára
Itt mit kell nézni
Én se vagyok fotós
Puszilom az öcsédet!
Ezek hol?
Nyári 8-10 napos erdélyi útjaimat is mindig úgy terveztem, hogy napi 300-320 km-nél ne nagyon legyen több, úgy nem gond, bár el tudok fáradni egy hét motorozástól úgy is.
Öcsém (orvos) azt kérdezte a múltkor, hogy 50 éves fejjel miért motorozok ha ennyire leamortizál, amikor olyan sok szép nyugis hobbi van, például gyűjthetnék akár bélyeget is!
Hát igen ami messze van az olyan távolinak tűnik.
Neked közel van, de nekem 390 km-es karika volt, ami nem kimondottan tesz jót a porckorong-sérvemnek. Ma nem szívesen ültem volna ismét motorra., na!
Ki hát ! Ha a Czetka a hegygerinc túloldalán állna !
Jó hely mindegyik, csesznekeltél nyáron van, hogy hetente kiugrok akár délelőtt meló előtt egy-két oda vissza mi bajom lehet
Ez így is jó, picit még léphettél volna feljebb...
ebből is ki lehetne hozni jó képet
Az és kényelmetlen alig lehet döntögetni és borzacskó az egyoldalú alu lengőkar másik oldalon a kipuk ááá nagyon szeressem tudom bennem van a hiba.
Mondjuk a vez.szíjház carbonozásán filózok mert az a 620on is tetszett!
Tegnap csak ilyen vackok készültek:
eeeeeeeeeeez nagyon csúnya motor