Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez nagyon gáz...............................kóla bazdmeg
Békebeli laptopulosz.
Baccad+ ez nagyobb méreg mint a pijja.
nem láttam már vagy 5 éve pöcök egeret
Vén alkoholista f@szok.
On-line alkoholisták....
Mondjuk én eszem is ,így később jön a hatás
Én nem hiszek ezekben a kategóriákban
Isten őrízz ,hogy bántsalak,a porckorongsérv nem vicc,csak ezt nem tudtam.
De ez a "mivel kell mennyit menni" baromság!
A GS 500 egy jó motor,csináltass rá valami csiri-biri űlést oszt go!
Volt olyan szezonom (ETZ 250),hogy februártól,novemberig 28000 km-t toltam (nyilván fiatalon)
De amíg utcáztam ,addig a régi szaraimmal is mentem 13-14000 Km-t!
Ami nem sok de már valami!
Most,hogy csak a susnyásba toljuk egy menet jó ha van 30-40 km ,de este senkit sem kell ringatni
Amúgy pl. Gróf Miklós mindennel volt mindenhol ,de az összes motorjának az össz köbcentije biztos nincs 700ccm
Tudom,hogy manapság GS 1200RRSXTZ alatt nem lehet elmenni a szomszéd faluba sem csak pont leszarom
Már nyugdíjban van az öreg
Nem fogják egyenek f@szt ubisalival! Te meg ne olvasd el a sok idiótát.
Fasszopó hozzászólók... Ha egyszer vállalná az arcát, vagy a nevét valamelyik...
Ez egyre komolyabb... kíber piálás!
Szerintem is.
Azaz!
hp laptop
Megtisztelsz ezek a Zsóttik fasza gyerekek!
Szerinted....?
Egészségetekre!
Még azoknak is akiknek nem Ducati motorjuk van.
Pedig túrára tökéletesen alkalmatlan motorral túráztam végig vagy 40e km-t eddig.
És nem is akarok ezen változtatni.
földutat mindig beleraknak had szokjam.
Az Index fórumon van egy Túramotoros topik, ott tényleg a "világjárók" jönnek össze (Afrika, Albánia, Mongólia, Magadan, Nordkapp, stb. utakat járnak a srácok rendszeresen). Szóval ők írták egyszer-kétszer, hogyha kicsit is komolyabban túrázni szeretnék, akkor valami rendes túraendurót vegyek - GS-sel olyan lesz, mint kecskét b.... Azok a dögök viszont (még a DL650 is) nekem túl magasak, túl nehezek és leginkább túl drágák. A GS sajnos viszont nem túl kényelmes (napi 400km-től rettenetesen elfáradok rajta) és a könnyű terepet, földutakat sem bírja. Nem akartam panaszkodni, nekem ez így is nagyon jó!
Te, - mivel sajnos nem túl jó az egészségem (porckorongsérv és egyebek...) - én olyan rohadt fáradt vagyok a 3 napi 1185 km után, hogy a fülemen veszem a levegőt. De nagyon jó volt! Debrecenből hazafelé is cifráztam egy kicsit ma, komppal jöttem a Kőrösön át Mezőtúrról Szarvasra:
Én ezt nem értem
Van egy teljesen jó motorod,szép helyeken mentél,sokat,erre rinya?!
A kilencvenes évek elején CB 450-el meg Z 500-al jöttek a németek,mi meg csodáltuk őket
Sokan mondták már nekem, hogy a kis GS-sel olyan lehet túrázni, mint kecskét b@szni. Ez utóbbira lett volna alkalom, de nem próbáltam ki!
"A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint Ócsa külterületén egy motoros – eddig tisztázatlan körülmények között – az útról lehaladt és a fák közzé hajtott. A balesetben a motoros olyan súlyos sérülést szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. A helyszínelést a rendőrök teljes útlezárás mellett kezdték meg, a forgalmat a környező utcákba terelik."
Forrás: https://kuruc.info/r/1/172995/