Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én csak azt mondom,hogy propaganda a véda esetében is volt rendesen oszt a felét sem tudja mint amit igértek,szerencsére
Majd akkor aggódom ha van miért
én inkább ettől tartok: http://magyaridok.hu/gazdasag/...
eddig is fos bérek voltak ezután meg még szarabb lesz
olyan 500 kiló felé lehet pakolni a kocsikat többnyire, azért ez nem kevés
mert pl egy suzukiba 5db 100 kilós ember be se fér, ha meg cucc van akkor meg az ember nem fér
a kombiknál más a helyzet ott lehet túlsúly könnyebben, új csempe a budiba és már sikerült is
de gondolom annyira úgy se lesz pontos az a mérés hogy ha több van benne 100 kilóval jön a bünti. mert azért egy 30+ tonnás mérleg 5% eltéréssel már a személykocsi súlya felett van
plusz ha egy kamiont megmér akkor hosszú mérleg, ennyibe 2 kocsi is belefér hosszba, aztán 50es tempónál nincs az a sw ami kitalálja melyik kocsi milyen súlyban van, esetleg tengely terhelést lehetne kivitelezni, de ha épp ott fékezel mert kimegy a macska ismét más a súly
szerintem ez vaklárma....mint a segédmotor rendszám
Ne legyünk álszentek,az hogy valami túl van pakolva az látszik.
Lehet az futó vagy autó vagy bármi a kamiont kivéve.
Simán megbuggyantottam a 400 kg-s futót 900 fával és igen komolyan megogyott pedig volt plusz egy rugó a kötegben.
Tuti hogy egy pesti szociológiatanárnak is feltünne hogy támolygott az úton mint akit a Klicsko kiütött.
Igen, sokunk szerint is csak ez van a háttérben, a kisautókkal viszont úgy gondolom, hogy tévedel, sok van "túlterhelve", elég egy nyaralásra bepakolni és 4-5 fővel beülni egy suzukiba.........a futókról meg ne is beszéljünk tehát magánszemélyek is járhatnak pórul és az egésszel a legnagyobb gáz az objektív rablás, semmi lehetőség megkérdőjelezni hisz nem is tudok róla, hogy megbüntettek, mikor a csekk kijön már viszonhallás van.
ki kell szórni valahogy a kis maszek kamionokat..... még mindig túl sok van
kocsik meg ritkán vannak túlterhelve, bár vittem már zsiguliban 10 mázsa cementet
Nem kell aggódni, nincs miért: http://www.origo.hu/auto/20170...
Olvasd el mégegyszer amit írtam!
Amúgy hulladék a rendszer,sok nem megy ,szar a progi,stb.
Lehet,hogy a kamerák faszák,de a rendszert már elcseszték csak ment a parasztvakítás ezerrel,hogy fossunk!!
Valószínűleg az van amit mondtok,hogy lenyúlták a zsét a haverok!!
Van amikor a koruppciónak is van látható ,pozitív hozadéka
Ha akkora majer cucc lenne, tesómék nem kapnának havonta több csekket. Ő tűzoltó. Vonulnak kék lámpa +szirénával és a véda küldi a csekket
örűlnek ha a modern, új trafipaxokkal sebességet megtudják mérni. Még az sem sikerül. Folyamatosan küldik rá a frissítést. Telefon, őv, ugyan már...
sötétben telefonnal látszik hogy világít
a kamera látja az infra fényt
Én azon se lepődnék meg,ha néhány nem is lenne bekötve a rendszerbe.... Jókora pénz ment is zsebre,hogy ezeket felszereljék.... Ez volt a fő cél.Nem a közlekedésbiztonság.... Emlékezzünk csak az autópálya-kapukra vagy a vizitdíj automatákra... Ha zsebpénzről van szó,itt semmi se drága és senkit se érdekel,ha pl.pár év múlva szemétbe kerül. És persze felelős sincs soha...
szerintem csak sebességet mér, amúgy kurva okos kis cucc lenne de úgy gondolom a fejlettebb sw ára inkább a zsebekbe ment
láttam a sváboknál egyszerre vagy 8 kocsi sebességét is tudja mérni, és mindenféle akciókat tud pl húzol egy futót, gyors kikeresi a futó és a kocsi adatait és egyből megy a csekk ha nem megfelelő kocsi húzza
Én pl. ezt bizonyítom is Neked....vagy elhiszed vagy nem.Párszor elkövettem a véda alatt amiket leírtál.És semmi... Mondjuk azt konkrétan tudom is,hogy a telefonálást nem is veszik figyelembe,ugyanis kurvára nem tudja megállapítani,hogy tényleg telefonálsz vagy csak a füledből szeded ki a zsírt...
Én neked adtam vona mind az utolsó cseppig.
Tied lehet mind,vidd.
Nálunk egyetlen rohadt csepp eső nem volt, a kertet csak csákányozni lehetne, vagy locsolni kellene amihez lusta vagyok. Igazságtalanság: egyiknek mindent, a másiknak meg semmit....
Én meg nem bebeeeeeeeeeeeee......
Nah, fossá áztam. Lámpánál az egész uton folyamként hömpölygött a víz. Egyszer kétszer átmentem szembeforgalomba a 4 sávos úton mert nem láttam a záróvonalat úgy esett az eső.
Tényleg? Akkor nincs is semmi gond, ujjongjunk.
Ja ,mint a véda .
Beszéltem olyannal, aki ismer olyat,aki már hallott olyanról,aki naponta kétszer megy át alatta,sosem köti be magát,állandóan telefonál,néha a lámpa sem ég,oszt mégsem kapok csekket
Na ez nagyon kutya! Akkor ezentúl külön megyünk nejemmel, ő a dobozzal én macskosszal.
Nem, nem ezzel van a gond, hanem azzal, hogy senki nem bízik az un. hitelesítésben és, hogy vajon ki mikor fog kapni büntit és miért? Ha akár csak 2-3 hét múlva kapok egy egy 3-400000-es csekket (a terv szerint 100 és 800 között lesz az objektivitás) akkor és már sehol nem tudom megvédeni az igazamat, hogy nem volt annyi az annyi, jelenleg van lehetőségem visszamérésre, visszamenni a felrakóhoz kivetetni a cuccból ezáltal csökkenteni a büntit stb., de itt semmire nincs lehetőség, kijön a bünti oszt jónapot, mi van ha minden nap kiküldenek utólag párszázról amit először 2-3 hónap múlva kapok meg és mire felocsúdok már tartozok 10-20 millával. Mondjuk ha ez csak a fuvarozókat érintené mindenki leszarná, de így, hogy akár azért is lehet majd fizetni ha 5-en beülnek egy kisautóba és telepakolják a nyaralásra és túllépik 1-200 kg.-al a megengedettet és ezután kapnak majd egy 100-as csekket az talán majd felébreszt egy kissé.
ifára simán felment a 7 tonna bor
aztán ha fel tudott valami lejtőn gyorsulni néha 60al is tudott menni