Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy rendőr barátom a hasonlókra mindig csak annyit reagál, “Tudod mit?! Tessék iss a 100Ft-od mert kb ennyit ér az adód a fizetésembe, de hogy boldog legyél, adok 200-at”
Azt nem kiharcolni kell te, hanem kiérdemelni!!!
Ahhoz egyszer újjá kellene születned!
Mióta tiltottam ezt a szerencsétlent oldalakkal kevesebb az üzenőfal oldalszáma.
Es ekkora nyomoroncot,mindet olvassa.
Ez a varnyú szovege.
Elég lesz a tisztelet felém!
Csak ír a hülye....
Te adod a fizetésem?
Nem szeretném meghálálni azzal, hogy 15 percet dolgozok a házadon, vagy 15 percet töltök azzal hogy térdepeljek a roncsod felett!
Ugye nem ezt várod tőlem???
Apropo mindig meg szerettem volna megkerdezni,az életet itt eli le a forumon,a maradekban meg a pinceben izéli gábort,bevasarolni,mosni,főzni hogy a pitlibe tud?
Vagy kiadja gabit bérbe es ennrk fejeben a Béla hazvezetonek megy?
Aha... Akkor jelentkezz a totalcarba hogy bemutatnád!
Szakértő vagyok, te pedig Suckértő!
A céges Transporter amivel járok, átfordult a 700e kilométeren.
Kuplungozva volt idáig, és izzítógyertya cserélve.
És első gazdás!
Te szakértő!
Valaki nem bírja, hogy ignorálva van és tiltva!
Na jo,rozsdas skoda pickup,mugen ruha,mitas gumi,bontott lom idomok dogivel egy 20 eves kivenhedt bontos szuszkan is es a pinceben lancon tartott gabikaval pedofilkodik.

370z meg a nagy bűdös lótúróst.
Haveromé a kocsi, de mióta megvette negyedévente vinni kel a szerelőhöz. Toyota és Honda van nekem, nincs baj velük. GT86 és NSX
Legyen, pontos listát kérek, mikor mi szart be rajta. Ja meg számokat is kerek, hogy pontosan milyen motorkód és mennyi autónál.
Hondára, toyotára stb stb. Mindre kérek listát.
Én is, főleg hogy neked is én adoma fizetésed!
Itt a közelben sincs madaras: Aldi, Lidl, Spar, Tesco, Coop és CBA van Kalocsán. De az utóbbiba be sem tudnának zavarni...
Büszke lehetsz magadra!
Én az vagyok rád!!!
Kettőstömegű, turbo elég lesz? Vagy az elektronika hibákról is legyen egy lista?
Az a madarasban meno.
Nem feltétlenül: Tolle félkör általában.
250001 km-nél mi történik vele?
Aldis kilos negyszog?
Egy dízel vv csoporto autó 250 ezerig megy el, utána vége!