Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy a fasznak a lova! ( amelyik a ló szerszáma!)
Azért én messzebbre tenném ezt az idővonalon.
De valójában hasonlóan lehet elképzelni, csak azt nem értem, aki ezekről dönt, az mi a kurva anyjáért megy külföldre nyaralni, kínai pólóban feszíteni és banánt zabálni, mert azt mind-mind felesleges környezetkárosítással teheti meg.
Nem tudóm milyen életrajzi filmeket nézel, de neszeee
Lonak a fa@a.
gagyi.
Ebben még szénszálas izzó van vagy már ismerik a wolframot az angolok?
Csak a gyávák fékeznek
Az hogy a kínai mit ad meg régen nem érdekel senkit. Nekem van 30kW-os kézilámpám, 1 darab 18650-es akkuról
Pár éve még csak 20W-ot írtak kár, persze ez is kamu, mert max 2W.
Gyári megoldásokban nincs semmi ilyesmi. Csak az utólagos izzó helyére berakható dolgoknál probléma a túl nagy energiasűrűség.
Hiperkibaszottqurvagyönyörű.
Pedig én elfogadnám
Most mondom. Azért mert a LED-et 40 fok alatt kell tartani, a halogén meg mehet 300fokig.
A LED max 20W-ot vesz fel, a halogén ennek minimum a duplája. És pont akkora teljesítménnyel fog mindkettő fűteni, amekkora elektromos teljesítményt felvesznek.
És persze melegszik 20W már bőséggel, és mivel alacsonyabb a hőtűrése, hűtés is jobban kell neki, de akkor is kevesebb hőt fog termelni.
Mert egy hulladek azert,es meg ronda tejfolospohar.
Egy normalis feket nem tudtak raagtatni,az abs is hulladek benne.
Értjük mi, aki figyel nem veszi magára
Jah. Ebayesek is látszik hogy némelyik teljesen esélytelem a normális világításra. Ráadásul a kiskinai rafináltan a kt égőre adja meg a fényáramot, és nem darabonként. De az se jó ha túl nagy az értéke mert akkor tompitottnál is vakít.
Lonak a fa@a.

....csak 2 Hondám van
Ez Zolinak szólt mert ő gagyizza mindig, a hulladék bugyimotorjáról, amiből nem csak egy henger hiányzik, de rendes lámpát sem tudtak rátenni
Pont az ujat kene megvenni,azokat barhova beengedik.Jahogy felmilloval a pocijaban be tud pusztulni a kettomegolu,a bpf,a befecskendezorendszer barmilyen komponense?
Nana,a bontoba az ilyen gtk miatt fog eljutni de elotte meg megkaparintja kendacs balazs es kinlodik egy sort vele.
A gyarat az elso vevo erdekli a 12. Csoringer nyoszore kaeuropabol a loteri kutyat sem.
Igen, tudom hogy bosszantó, hogy a Triumph még erre sem képes
H4-es Philips Ausztráliában legális. Európában nem. Túlbürokratizált homológizáció miatt senki nem csináltatja meg az engedélyezést ilyenekre.
Ilyen áron a pár wattos semmit érők szoktak jönni.
Philips H4 LED-ekről elhiszem hogy jól világít, de az 50ezer forint.
A kínai másolatok 10-20ezerért vannak, de azoknak a formáján is látszik hogy szar. Esetleg szerencsével valamennyire használható.
Mi lenne? 20-25évesen ha kiesel az alján leadod a bontóba, ott mindig átveszik, addig meg használd.
Újat nem vennék már. Használtan még megérheti.