Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem is őket sajnálom, mert ezt hívhatjuk "természetes kiválasztódás"-Nak is ! Hanem a kisgyereket aki az apját, anyját vagy valakit a családjából vesztett el, akire még szüksége lett volna! hosszú évekig és nincs többé! .
Szerintem mindenki látott már ilyen képet, vagy hasonlót.
Ha valakinek ez kell, hogy ésszel közlekedjen, ott még vannak hiányosságok.
Szerintem.
Még azon túl is...
Este van és ahogy látom a ratyibrigád írt csak...
Tőlem nem!
Szerintem ezek a fotók mutatják meg, hogy aki nagyon siet , az hamar odaér ahová sietett olyan igen nagyon!
Okulásul.
Még ő is, hát még egy motoros, ha szarul jön ki a lépés.
Ez minek is ide?
ez az utólagos xeon olyanokba jó mint pl ismerős quadja, abba úgy lett beépítve hogy kb 50-60 méterre világított elé és szinte nappali fény mennyiség volt, nagyon brutál cucc
Még mindig nem érted mi itt a probléma de le is szarom már, kellene itt sok led hogy világos legyen egy két ember fejében
Igen, de nem annyira. Ahol az izzó elvolt, ott a LED is.
Tehát melegedni fog.
Mert úgy komolyabban néz ki a Lada
Na ez meg a másik. Amikor a VW-n meg Skodákon olyan lámpák vannak manapság hogy annyit sem látok a vadi új kocsi lámpájánál mint egy elemlámpával, aztán még vakítanak is.
Eleve az ilyen szarokat hogy engedik homológizálni? Vagy miért nem bukik ki műszakin. És nem azért mert fordítva van benne az izzó, vagy szarul van beállítva, hanem megvonta a szerviz a válátt hogy ez ilyen.
A ködlámpa mániákusok még a kedvenceim, Holdfényes, ködmentes éjszakákon is égni kell, mert neki van ködlámpája...
Ezt szépen "lószerszámnak mondják!"
Vagy pont hogy teret kéne adni, és akkor nem kókány megoldások lennének illegálban, ha műszakin át lehetne úgy menni, hogy eléteszik a fénymérőt és ha jó a szórás, akkor átment.
Amúgy van olyan xenon is ami nem vakít H4-es lámpatestben. Csak az ugye nem is ad több fényt mint a H4-es izzó.
Mióta ilyen lámpák vannak nem szeretek motorozni sötétben. max. úgy, hogy szürkületre hazaérjek! Azért van a reggel!
én is utálom ezeket az extra fényeket
ráadásul a szemműtétem óta az ilyen fényeknem "sugarai" vannak aztán még jobban zavaró számomra
de a gyári xeon se az igazi ezeken a szar magyar utakon, mert bár van fényszó állítás benne de olyanokat tud villogni a szembe hogy lófaszt nem látni
Hát lónak a f@sza
Itthon az utólagos fényszóró-izzó buzulás mókolást még szigorúbban büntetném, vagy egyáltalán büntetni kellene. Öreg romokba beépít néhány fényhuszár olyan izzókat, hogy éjszaka a tarkómat égeti szemből és az csak a tompítottja. A saját kocsija elé ültetném az ilyet, felragasztott szemhéjjal és rányomnám a refit, nézzed csak hülyegyerek, ugye milyen kellemes?
Sokat vezetek éjszaka és nagyon égetik a szemem ezek a kékes-lilás-zöldes szutykok.
Szóval nem, nem kéne a házi mókolásoknak teret adni.
Mi ez a szar??
ausztrália fura hely
pl van egy kocsid, és nem tetszik rajta valami, mondjuk gyenge
belehebrákolsz egy 7 ezer ccm-es benzinfalót, aztán ha működik elviszed műszakira, ott átnézik és ha tényleg fasza akkor lehet menni
nem kell autómérnöktől terv meg 80oldalas engedélyezési dokumentum meg babámfasza