Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

koltozz izlandra.
Hát nem is tudom: nekem sokkal jobban bejött a csapadékos évszak, mint ez a dögletes meleg....
Most menekültem be a kerti munkákból a jó hűvös, klímás szobába....
Akkor ha esik azt kell mondani hogy de szépen esik! Ha süt a nap akkor pedig, hogy de szépen süt! Így már jó lesz?
Hasonló jókat kívánok én is!
Pálinkás szép napot Motorosok! Itt most még süt! Ha nem sütne, hanem esne akkor az lenne a baj! Ha pedig felhős akkor az, hogy mindjárt esni fog! Legyetek már optimistábbak!!
A japók szeretik ha magas fordulaton csapatod. Persze felvált a többség 4-6 ezer körül,de ha nem tennék,semmi baja nem lenne a motornak. Max hangosabb...
Egyesben megy 130 körül az enyém...kettesben a nyolcvan utazó
Megmagyarázni én is megtudom,de ez akkor sem üzemszerű,életszerű,normális,komfortos,élvezetes!
Ennyi
Nem olyan vészes. Csak terhelés alatt ordít. Terhelés nélkül csak a frekvencia magasabb, az meg szokható.
Mert? Ez simán üzemszerű fordulatszám tartományban működik. Még csak pirosba se kell feltétlenül forgatnia.
Nem olyan vészes,az a szar csak 8000 felett éledezik.Szóval mindegy hol vagy vonyítani fog.
Elhiszem, de ha ott vonyít alattad az a szar két napon keresztül, nem biztos hogy akarsz 80-nál gyorsabban menni....
Két nap második fokozatban
Csak egy kicsit gondoltam bele a dologba és a hányinger meg a sírás kerülget
Ez nem jön be.
Egyik CBR-es havernak letört a váltókarja mindennel együtt.
Fogóval beraktuk 2. fokozatba és úgy csinálta végig a kétnapos túrát.
Simán pörög annyit egy sor4 Honda, hogy így is kényelmesen megsértett minden sebességkorlátozást
ne
Erre van megoldás: kettesnél na kapcsolj feljebb, és hosszú távon tuti nem akarsz még 80-nal sem menni!
Ami faraszto az a sebesseg korlatozo tablak figyelese,meg a radar felirat allando kovetese.
Hogy azert egy 80 asba ne kiloharmincal zuzzak bele.
Itt is hasonlo lesz, csak ebedkor van 30 perces szunet, amugy kb 65-150 km-enkent 15 percesek. Kozben persze pasztazni az itiner szerint, hogy epp merre kell menni, szoval agyilag is faraszto. De én elvezem! Nagyon hianyzott már
A mult heti egyben 650 az 7-18 ig nonstopp volt,azert az szar,barmilyen kanyargos,bar foleg akkor.
Elultem a seggem rendesen,pedig parnazott.
Miert ne birnam? Maskor is mentem ennyit, avagy tobbet
A 600 kemeny alsobbrendu uton,.
Birni fogod nyanya?
Na 2 nap alatt annyit mentem mint 2 ev alatt
De nekem senki ne merje azt mondani, hogy a magyarok tobbsegenek nincs penze... 125 motorbol kb 100 db 5-7 millios BMW van...
Nekem meg megy az anyuka reflex. Mindenki durmol es nem tudok aludni
Tegnap a csapattarsaimmal kerultunk egyet az osztrakoknal, igy kicsit tobb mint 500 km-t mentunk.
Ma 11-kor indult a mezony. Fokepp osztrak-szloven vonalon mozogtunk. Csak 316 km lett a vege, a 293 helyett Attila nem hallgatott ram, igy lett egy nagyobb rontasunk. Evvan. vegul is en szorakozni jottem, nem nyerni
Holnap 7kor indulunk a 600 km-es etapra. Este meg bulizunk. Tiszta UFO-nak neznek a limonademmal... Na de holnap estere vettem egy uveg bort, szoval anya kimozdul a komfortzonajabol a verseny utan
(Kepek még tegnaprol. Verseny kozben nincs ido fotozni, illrtve benzinkutat meg minek mikor szunet van )