Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hallottam hírét, hogy olyan rossz vagy nem létező adalékolása van annak az üzemanyagnak, hogy meg is látszik a motoron a sok-sok ezer km-es használat után, állítólag fokozott kopás lép fel. Fene tudja, hogy igaz-e, de nekem jó a Mol.
A madaras kútnál 10-15 forinttal alapból olcsóbb,kártya sem kell.
Mi a fene, ezt csak simán megigénylem és kész is? Ebben mi az üzlet a Mol-nak?
Nem Kohn??
2 havonta hirdet a Mol 10-szeres pontot, 45 litert szoktam a kocsiba pumpálni, jóvá írja a 45 pontot + a 10-szeresét, tehát 495 pont=495 forint. Így azért aránylag gyorsan jönnek a pontocskák, plusz a -7 forint/liter kártya, annyira nem rossz ez.
Én is nagyon álmos vagyok, de mindjárt iszom egy KV-t !
Aki meg nem eszi meg a saját szarát annak nem számít a pont
Multkor vettem egy kanna benzint aztán érdeklődők a Kutas muff hogy mi van
Mondom neki semmi kartya és nem is kell
Aki utánam jött képes volt azt a 20 pontot elkéregetni amit a kanna benzin után adtak a supershop vagy mia rák kártyára
Én Álmos is vagyok
Nem nagy a különbség, de a Forensis kártya 9ft-ot ad, a Neo üzemanyagokra 17-et.
Károly nincs köztetek?
Vagy Álmos?
Azért a tankolással ne szopasd le magad. Én Mol függő lettem, ha már van hazai üzemanyag kút hálózat, akkor konzekvensen ott tankolok, gyűjtöm a kis pontocskákat és kaptam egy -7 forintos kártyát erre az évre, szóval nem olyan rossz, mégis csak "hazai".
ez mázli sokat spórolnék
Én meg Béla, a Kun!
Senkit sem ismerek akinek NC-je lenne ,Csabának volt GS 500 , de már eladta, Lacinak Transalp volt , de ő is eladta én meg Zoli vagyok!!!
Viszont örüljél, mert a H2R-re nincs regisztrációs adó!
kiváncsiságból rámentem a kawa honlapjára mondom megnézem milyen árak vannak mostanság
Arra a következtetésre jutottam, hogy ilyen h2r-t nem szívesen vernék oda az első útján Lehet még a másodikon sem
Az árát nézegetve, most valamiért úgy sejtem, hogy nem lesz belőle tucatmotor
a z1000 sx vagy mi nem a supernaked, hanem a sport túra változat az viszont 4,5 milláért ehhez mérten nem vészes Használati szempontból ha még motorkálnék ő lehetne az ami mellett letenném a voksot
Ez nagyon érdekes
Fingom nincs mi az az nc750 és nem vagyok Laci
Ja és a gs500 gyerek bicikli
Egyszer a ténéré mellé parkolt le egy ilyen csupasz gs500 azt hittem lefialt a motorom
Én haveromnak is NC750-ese van előtte GS500-a volt, én is Laci vagyok
Milyen érdekes, a leggyakrabban velem együtt motorozó havernak éppen az automata NC750DX-e van, nekem a GS500F, és köztünk is van egy Laci, az mondjuk pont én vagyok.
Na megnéztem ezt a trónok harc befejező évadot egyben
Kissé fura volt, erre jár volt 2 évig gyúrni
Nem lopok! Saját internetem van!
És a végeredmény Minden a helyére került megérte a qrva drága belépő
Az áldozatok (figyeljük a márkát ugye )
A végrehajók