Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A volt kollégám is csinálja, van neki valami hátipermetezője is, én mentem még érte, mert a baszom propeller nem fért be sehová, csak a megboldogult Hiace-ba.

https://www.youtube.com/channe...
Nahát! Az meg egy F.Fabbri plexi! Nemrég vettem egyet és a méretéhez képest nagyon jól terel. Te meg voltál elégedve vele?
Tegnap ők is elfáradtak... szerencsére nem lett bajuk igaz fejfájással elvitte a mentő a Mitfahrert. ( Mecsek rally ) Fiammal pont felvettük vidire mindkettő oldalról a gebaszt. Ja meg egy kameránkat elsodort még elnézést is kértek miatta mi meg örültünk, hogy megúszták!
Mit találtam, akkor még nem számított a hideg, ez egy horvát túra volt a kapela hágón az első sv1000-errel. :
Ne kényeztesd mert hozzászokik.
Jaaaaa...a csülök a motor mellé....értem
Bogrács partira készül
Nincs nálatok gáz?
Ezt sosem értettem
Teli vagy zsetonnal és mégis ilyennel szarakodsz és boldogan tapsolsz mert spóroltál évi 200 ezret
Aztan egy angol betegágyak mondott motorral jársz amit azért nem kevés pénzért gurítottál ki a szalonból
Asszem kinyuvadt a derekam.
A lónak a faszát.
Ha főz valami finomat
Pl. Csülök pékné módra, akkor én is elmegyek érte
Meg a kaját is
Én el is megyek érte:)
Figyelek ám
Mit hallok, Zoli kölcsön adja a triple-t, akár több napra is

Jöhet
De annyit igazán megtehetne, hogy házhoz hozza
Most kicsit taknyos vagyok, nincs kedvem Gödöllőre kimeni
Igen...biztos vagyok benne
Talán többre is és a benyát is állja, rendes gyerek.
Zoli nagyon szívesen odaadja pár napig!
Persze, kicsit komolyabb műszer.
Nem az hogy nem sok, hanem hogy olyan kis gyengécske mindkettő
Az fz6 egy faek ehhez kepest,es ha motorod volt nem sok.
Nem tudom..., Majd tavaszig már nem kapkodok, annyira nem sürgős. Meg lehet okosabb lenne előbb egy fz6, az is nagyon csecse, anyagilag is jobb választás, meg hát CB 500 és FMX után lehet sok lenne a Triple
Facelift basszus.
Jah, igy van. Bar 16 ig volt ket fafelift es az RX. Az finom nagyon.
Meddig tart kiprobalni?
Hogy van ez Triumphéknál? 675 az előző széria ami kb 2016ig ment, utána jött az új generáció ami 765?
Amit mondanak róla meg ahogy kinéz az alapján jó lenne, csak jó volna egyszer kipróbálni egyet, nekem úgyis csak a naked jöhet szóba, nehéz magas túra motor nekem csak szenvedés lenne
Azt valami hülye találta ki. De nem kell kiugrani mindíg...ha pl siklóernyőzök