Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennél kompakt an? Pipinek vertikálisan is elég 2 ásónyom
Csak csökkentés jöhet szóba.Kompakt méretek a cél.
növelni?
Az ásómmásra is használható mint ásásra.
Egy kis ügyességgel igen jól lehet a célszemély méreteit változtatni.
itt kétélű a dolog Ha hason, arccal lefelé vagyok temetve, nem tudom magamra húzni a földet Ha a hátamon fexem akkor magamra tudom húzni, de nem tudok annyira meg dögleni, hogy előbb-utóbb ki ne másszak
belefekszik, majd magára húzza a földet
A 2.-al.
Gruppen ásás.
Betemetettni is
Okos, az áldozattal kell kiásatni
Szerintem arra gondolt, hogy a csákánnyal velem töretné fel a jeget a járdáról, a lapáttal meg velem lapátoltatná el a havat a parkolóból
Én nem ások,................. .
Most kemény a föld, várj tavaszig
Nyugi nem eszlek meg,de ha lehet egy csákányt és egy lapátot hoznák?

Meg még az is hogy "a motoromnak eddig olyan hangja volt hogy vmmm, most meg hogy brrrrr, mi lehet a baja? Lehet hogy főtengely? El tudná valaki mondani röviden és érthetően egy dilettánsnak hogy kell azt cserélni?"
Hát ha fizeti a repülőjegyet és nem túl csúnya én elfogadnám azt az 1000-1500$-t alkalmanként
Erről az jutott eszembe, hogy múlt héten amikor jártam gödöllőn
Na valami ilyesmiért nemlátogattam meg zotyát
Akkor most gondolkozz el egy kicsit, hogy volt-e értelme az eddigi életednek
mindenesetre 1000-1500 dolcsis pináé nem fogok kiköltözni
Csomó filmben ilyen 1000-1500dolláros ribikről van szó
Aki azért nem kevés egy 50 ezres évi fizetés hez
Igaz nálunk is vannak ribik többszáz ezerért gondolom usában is van 50 dolláros színvonal
Akkor költözz el
Asszony nem tud magyarul. De tenyleg nem volt meg alkalmam ilyesmihez. Nincs tapasztalatom. A szmajli masert van ott.
Csak ezt nem értettem,azért raktál mosolygós szmájlit mert az az összeg amit ini írt az soknak tartod, vagy nevetségesen kevésnek, ezért mertem bátorkodni megkérdezni, hogy mi a tarifa kint
értem olvassa az asszonyod kémkedik utánnad Én meg sem szólaltam
nézd nekem hazudhacc de magadnak