Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért? Hogy??!
asszony testvérének a felesége
szóval akárhogy is nézem nem rokon, de ezek nem így gondolják
mondjuk az asszony se rokon
Még a házőrző kutya is behúzott farokkal menekül előletek, ahogy neki vagytok indulva!!? Talán Viagrát vettetek be Aszpirin helyett??!!
Persze csak hülyülünk
Az asszony testvére az nem rokon!
hogy nézne már az ki hogy "rokont" ékel az ember.....
Gondolj csak bele, hogy gyakrabban javítanál neki, milyen hálás lenne!
lánykorában meglehetősen szabad elvű volt, biztos megvan még az a rutin benne
magyarul meg akartad szoptatni a sógornőt is csak nem jött össze mert ott volt az asszony
Gyanús vagy te nekem hogy ennyit emlegeted ezt a lapátot és csákányt.
Nem te voltál az egyik törpe a Hófehérkéből?
nálunk a sógornőm akart eleinte mindenféle dologgal elhalmozni, ami nagyon idegesítő volt mert nem szeretek nemet mondani
de olyan dolgokat talált ki ami nekem nem kevés idő és fáradság lett volna, így nemet kellett mondani
ha asszony nem csitítgat akkor simán megmondom neki hogy csináltasd a dolgaid avval akinek a répáját szopkodod de végül csak egyszerűen nemet mondtam
néha megtalál még de egyre ritkábban, egyedül a gyerekjátékokat szoktam megcsinálni, mondjuk már az is kezd idegesítő lenni amikor egy párezres értékű szarral kínlódok órákig, mert alapból szar és valahogy meg kell csinálni úgy hogy nem csak 3 percig bírja
legutóbb egy zenélő nyávogó biszbasz nyáklapja eltört a gomb alatt, ilyen vékony nyákot még nem is láttam........
forrasztgattam negyed órát meg telinyomtam felolvasztott műanyaggal az egészet mert tuti eltört volna máshol is

anyósnak legutóbb egy garázsajtót csináltam, de ő cserébe mindig főz valami faszát
meg amúgy se mondanék nemet, após fél házat felépítette, vagyis inkább ketten a java részét(időben)
Neked alapbol lehetetken okosnak lenni.
nekem pl. nehéz úgy okosnak lennem ilyen ügyben, hogy soha sem volt ilyen problémám. Szerencsére rendbe vagyok a családdal. Anyósomat kifejezetten kedvelem, egy rendes nő aki segíti a feleségemet a gyerekkel. Anyám dettó ugyanez. Apósom elvált már a 80-as években anyósomtól így Őt ritkábban látom de vele sincs semmilyen problémám
Azért el tudom képzelni ennek az ellenkezőjét is, ha esetleg másnál úgy adódik
Nem szeretnék egy nyomulós minden lében kanál anyóst aki 80 évesen megmondja, hogy nekem(ünk) mi a jó és a helyes Nem szeretném ha állandóan a seggünkben lenne és emelgetné a fazekat meg kostolgatná az ételt, és okoskodna, hogy miért is nem jó ez így Nem szeretnék egy olyan anyóst aki megmondaná, hogy kell a gyereket nevelni és mit csináljunk meg hová mennyjünk Nem szeretnémn ha a családi házunk átjáróház lenne az após és az anyós előtt és kedvünk szerint járkálnának nálunk. Az lesnék, hogy mit hogyan csinálunk. Apósban sem szeretnék olyat aki állandóan megmondaná a frankón a tutit, hogy miért vagyok szar és állandóan azt hallgatnám a háttérből, hogy a lányunk jobbat érdemelt volna Nem szeretném ha napi szinten terhelnének a saját problémájukkal és kertésznek meg fuvarosnak kellene lennem, hogy az igényeiket kielégítsem
Ha ilyen lenne a viszonyunk lehet, hogy én sem írnék sokkal szebbeket mint freelac
Cserében én nem várok örökségre, apósomék részéről úgy sem sok közöm lenne hozzá, isz vannak nekik saját gyerekeik. Természetesen ha kell szívesen segítek nekik amikor ráérek, de nem állandóan napi rendszerességgel, hisz vannak nekem saját szüleim is akik lehet nem is túl sokára elérkeznek ahhoz a korhoz amikor szükségük lesz rám
Szerintem zotyának lennének ötletei már az enyémet is megszervezték, hogy magam végezzem el
No én ennél békésebb vagyok és lelépek.
saját házamból ha le kellene lépni előtte azért belebasznám a nagy csákányt az asszony hátába......
örüljön a tolókocsiban a nagy háznak
bár eddig mindig azt mondtam neki hogy simán elásom a gecibe ha baszakodik velem, de ahogy öregszem kezdek megszelídülni
az óceán közepe nem is hangzik rosszul, befizetek valami hajóútra aztán visszafelé kiugrok. Talán megbocsátja a család hogy ennyivel kevesebb lesz az örökség, de legalább 1x még jól érzem magam
"Tévedni emberi dolog, mondta a sün, és lemászott a gyökérkeféről" !
Újguineában a nyamnyam négerek meghívnak vacsorára.
Óceán közepe, porrá égni, darálóba ugrani stb., van lehetőség a dologban.
az nem jó mert magamat csak nem tudom elkaparni
Csak egy lapát és csákány kell.
ez a terv nekem is, mielőtt öngyi leszek szépen eladok kidobok minden cuccot, aztán befizetem a kiscsaj számlájára, ne legyen velem gond

már csak azt kellene kitalálni hogy lehetne úgy elpatkolni hogy a temetésre se legyen gond, csak csörögjön a kassza
Nem sok nőm volt, de azok többnyire feleségeim lettek így kénytelen voltam válni ha nem jött össze.
Te visszaeső vagy? Nem tanulsz semmiből?!
Aki sokadszorra is megnősül, az nem érdemli meg hogy megszabadult az előző(k)től....