Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A pénz jó dolog,vagyis inkább szükséges rossz,de sokkal több a hülye ember mint a hülye kutya.
Igen, ezt sokaktól hallani, de én humanistának tartom magam így elvetem, ha választanom kéne egy tetű ember és a kedvenc kutyám élete között akkor az embert menteném meg.
Én bármikor. Sőt, sokkal több ember elé helyezem a kutyámat mint amennyit a kutyám elé...
Na ja, szeretni én is szeretem a kutyák egy részét, de soha nem helyezném a legférgebb ember élete elé a kedvencemet sem.
Becsüld meg az embereket - a hülye kutya nem hagy vagyonokat egy bútorboltban!
Létezik olyan ember
Bőven
A kutyákat jobban csípem mint az embereket.
Miért nevezed a kutyát dögnek?
Nem egyformán szeretjük az embereket, állatokat, környezetet stb....
Ha rólad írnék, fogalmaznék, akkor se illetnélek "köcsög" jelzővel.
Ha nem vagy kibékülve a kutyákkal,attól azok még nem dögök.
Nekem pl az is furcsa volt, hogy a feleségedet "annak" szólítottad meg, nem "Ő-nek, vagy Feleségem-nek.
De te tudod.
zotyám fogalmam sincs honnan ez a hasonlóság közöttünk de szinte egy rugóra jár az agyunk
Én pont ugyanezt gondolom rólad
Neked el kellene vonulni valaha Szibériába egy kis kunyhóba. Na ott nem lenne bajod semmivel. Ja de, ott biztosan vagy túl hideg lenne vagy túl meleg. Nem tetszene, hogy a szél honnan fúj... Morcos lennél mert a medve megeszi a halat amit kifogsz vagy épp azért lennél morcos mert sok halat fogtál ki és nem tudod megenni.
Köszi amúgy.
én nem nagyon fogadok el tőlük semmit, az elején igen, de sokszorosan ledolgoztam azzal, hogy amióta nyugdíjba mentek és azelőtt, összesen 26 éve, mind a ketten a saját hobbijuknak éltek, az egyik a szőlőjének, a másik meg... hát nem is tudom, minek nevezzem. Amikor valaki az egy órás munkát egy egész napra széthúzza és közben csak a kutya meg a kutya meg a kutya.
Ezt kapták tőlem több, mint negyed évszázadon át. A vagyonukból nekem egy fillér sem kell, és pont ezért, mert ha még te is ezt gondolod az "öröklésről", képzeled, mit gondolhatnak ők. Pont ezért nem kell.
Rosszul, Ikerház.
De nem értelek téged, te mikből gondolod, hogy a vej bárhol is örököl akármit az anyóstól?
A dögről meg annyit, hogy nem szeretném, ha a feleségem tök felesleges, bizonyossággal tudva, hogy ő sem akar éjszaka felkelni kutyát kivinni szaratni, ami amúgy is baromság.
Bár nem ismerlek, de te sem vinnéd ki szívesen, amikor -10 fok vagy szakadó eső van.
Vagy rosszul gondolom?
de a problémám veleje az lett volna, csak senki nem jött rá, hogy nekem az a bajom, hogy ez egy igen hülye társadalom, mert még rokonsági fogtól függetlenül is a sok buta leszarja, hogy a másik mit gondol, mire ér rá, mennyi pénze, mennyi ideje van.
A feleségem ráérőségét meg épp úgy nem tetsző, hogy rámondják, hogy úgy látom ráérsz, akkor csináld ezt helyettem, meg azt.
Csak az önös érdek, a logikátlanság, a kihasználás.
Remélem is, hogy nem hagynak a saját hülye fejem után menni, és nem hagyják, hogy megutáljanak az életvitelem miatt.
A támogatásokat leszarom.
Na de ha egyszer büszke rá
mindet elég nehéz lenne
statisztikák szerint másfél milliárdtól is több 20-50év közti nő van
2 perces gyorstüzelés mellett is kb 6ezer év kellene hozzá
ennyit meg egy puska sem bír ki
de ha egy átlagos havi 12 patronos teljesítménnyel számolnánk akkor vagy 10 millió év kellene......
Nem lehet a világon minden nőt megdugni - de törekedni kell rá!
szerintem a 2x1 többet ér mint az 1x2
legalábbis nekem
Pedig ez minden férfi álma! Sajnos nekem kimaradt az életemből! Egyszer majdnem összejött, de mint mondják, a majdnem az nem számít!
Ezért nem szabad biztosnak lenni néhány dologban, csak1 nappal később, ha már megtörtént!
nekem a pénteki randi előtt barátnővel ebédelt a leányzó aztán kitárgyalták hogy mi lesz meg mutatott képeket stb és azt mondta a barátnő hogy jön ő is
már kezdtem örülni amikor hogy meglesz a tricikli a bakancslistáról amikor mondja a csaj hogy nem ad senkinek milyen önzőek ezek a nők
Az első mondatom ide is jó!
Én oda csak szökőévente járok!
Erről jut eszembe! Az egyik kollégám mesélte hogy meg akarta dugni az anyósát. Már rajta is volt, de a mama csak azt hajtogatta hogy mi lesz ha kiderül!
Nem kell azonnal megosztani a f@szbúkon....
Tudod hogy van? Nem lehet motorozni,csak szájjal, akkor pinázzunk szájjal!