Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval te is ugyan olyan tudálékos vagy, csak meg tudod magyarázni
szív, sűrít, belsőég, kipufog
Istenem... na mindegy. Én ezt elengedem. Felőlem hívhatod ahogy akarod de ez akkor sem robbanó hanem belsőégésű motor. Ha téged zavar, hogy valaki helyesen akarja mondani akkor az legyen a saját problémád.
Mondom mégegyszer, nem azzal van bajom, hogy egy átlag ember robbanónak nevezi vagy fékolajnak hanem az hogy egy szaklap vagy szaklapnak látszani akaró lap írja ezt le.
Nem mert én nem egy szóba kötöttem bele egy cikkben hanem abba aki ebbe belekötött tehát én a kiigazító kiigazítója vagyok.
4.30-nál itt még olaj ugyan fékfolyadéknak hívják, de növényi olaj volt így terjedt el a fékolaj kifejezés ami teljesen jó volt anno és ezért ma is elfogadható szerintem: http://youtu.be/4Ftxs7AQ6Lk
És akkor ez amit csinálsz ez nem tudálékoskodás?
Ma mar pontosan le van írva hogy ez belsőégésű motor mert ha robbanómotor lenne akkor vagy darabokra esne vagy kopogna...
A szótárakban is szerepel, az idézet amit idetettem egy szakszótárból van, direkt kötök bele a belekötőkbe mert én csak tudálékoskodásnak tartom az ilyen kiigazításokat pedig világos mindenkinek, hogy miről beszélünk.
Pukizik?
Nincs ebben semmi fitogtatás, “szaklap” akkor legyen pontos. A köznyelv nem érdekel de egy olyan lap ami elvileg szakirányú az írja mar le helyesen.

Attól hogy valamit sokszor és hangosan mondunk még nem biztos hogy igaz.
A benzin és a levegő keveréke szikra hatására mit csinál, na mit? 2.48-nál kiderül : http://youtu.be/CfkJq0Pwlf8
Lehet nem is bútorboltos, hanem gátőr
Egyik szomszéd előttük az utcán fűkaszáskodott és mikor elmentünk előtte két kavics rendesen odavert az akkor még 2 éves autó ajtajának, de nem volt semmi gond mert a lakásbiztije kifizette a kárt illetve elvittük egy jó fényezőhöz aki nagyon szépen megcsinálta és neki már a bizti fizetett nem mi. Nekünk is van a lakásbiztihez ilyen kiegészítő, hogy ha másnak kárt okozunk azt fizeti valami személyi felelősség a neve vagy mi.
Zoli össszes problémamegoldóképessége a zsilip kezelésében rejlik
Szóval velem Zoli is el tudna adni a bent ragadt qrva drága ulogarniturat is a biztosítónak
Nekem is benne van, sőt a kutya egészségbiztosítás is, meg ha véletlenül leloknèk egy millás tv-t a média marktban az is
Pedig milyen hangulatos lenne, ha "pukismotor"-nak hívnák! Mert az a "robbanómotor", kb annyira jó, mint a "tűzvédelem", mert a túzoltók sem a tüzet védik!!, és a motor sem sűrűn szokott felrobbanni!!?
Hát ha neked jobban esik, tőlem nevezheted fapumának is.
Pálinkás szép jó napot nedves Motorosok, belétek is, (ne ilyen szrt mint ez a mai ! Szállingózik a hó és kissé olvad , szr lucskos idő van! De most hagyom, hogy így legyen ahogy lesz!
Sőt a lakás biztosításhoz is vannak ilyen kiegészítő felelősség biztosítások nem sok pénzért.
Ezt mondtam én is, a sírkő drágább mint a lakatos.
testszörny író is van akkor a villát is lehet nyírni.....
Villanyírógép, vaze! Minek egy villát nyírni?!
azért a jó munkavédelmi eszköz egész jól tudja akadályozni a melót
pl amikor a vasúti tartálykocsik dómfedelét kellett volna zárni, vagy csak ellenőrizni, akkor fel kellett volna venni a beülős hámot és úgy felmászni
felmászás kb 2 perc hám felvétel-levétel 40 perc
10-15 éve nem emlékszem pontosan amikor ezek a vasúti kft elkezdték a működésüket akkor volt egy lista a pénzekről
volt olyan kft ahol az éves adózott bevétel 2,8 milla volt ebből az ügyvezető megkapott prémiumként 2,5 millát, gondolom azért mert megérdemelte
mi meg akkortájt kaptunk 100 forint havibér emelést ami akkoriban kb 2 pogácsa ára volt az erzsébeti pékség mintaboltjában
Sőt, a munkavédelem sem. Baszik megvédeni a munkától az összes munkavédelmi eszköz.