Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az 5.paragrafusban van.többek között ez is: "a rendőrség senkit nem fog megbüntetni, ha elmegy kirándulni az autójával és a településektől távol száll ki. " - nincs ilyen a paragrafusban
oké, ha neked ez ok akkor zsa
akkor miért írtad hogy nem fertőznek?
olvastam.
ami a lényeg az az 5.paragrafusban van.többek között ez is: "a rendőrség senkit nem fog megbüntetni, ha elmegy kirándulni az autójával és a településektől távol száll ki. "
tehát felülök a motoromra elmegyek 200km-t ott teszek egy eü.sétát és go haza,és még csak emberrel sem találkoztam.
én ma is voltam sétálni az asszonnyal meg a kisebbik gyerekkel,másfél éves.voltak mások is,friss levegőn voltunk nem tömegbe figyeltünk a távolságra és ennyi.és nem éreztem hogy felelőtlen lennék.egyetlen momentum sem volt mikor bármit is elkaphattunk volna.
igen munkába, gyógyszertárba, boltba. olvasd el a rendeletet ha esetleg érdekel.
tehát bárhova.
Annyi a lényeg hogy ne csoportosulj.
Hivatalos értelmezés:
"Tájékoztatjuk, hogy a gépjárművek mozgását nem korlátozza a rendelet. Egy gépkocsiban az egy háztartásban élők tartózkodhatnak. Szabadtéren minimum 1,5-2 méter távolságot kell tartaniuk az embereknek egymástól. Ajánljuk figyelmébe továbbá a kijárási korlátozásról szóló rendeletet, valamint az országos tisztifőorvos állásfoglalását. "

https://totalcar.hu/magazin/ko...
De! A halottak is fertőznek ugyan úgy! Sőtt! Míg meg nem halnak,addig meg kurvára. Aki meg nem bír ki 1 hónapot otthon ,az nem életrevaló.
ez nem tilos motorral sem, ezt nem is állítottam. mehetsz munkába vagy boltba motorral.
valóban,akkor most sem fertőznek a halott nyugdíjasok.nem igaz?
az hogy ha kocsival elmehetsz A-ból B-be akkor motorral is.az A és a B.közti távolság jelenleg X.
járato itt a pofámat holnap meg beülök a kamionba és irány olasz
ezt nem vitatom
Azt is szigorítani kellene, mint még sok kiskaput amiből soroltam párat.
ja és az a férfi aki körmöshöz jár az meg is érdemli a koronát
depi vagyok öngyi leszekl vagy peti vagyok gyöngyi leszek
Nem baj. Azok nem fertőznek!
értem, de azt nem értem mi köze ahhoz hogy lehet e motorozni vagy nem ?
Nem is szeretnek, amugy, az enyem mar most sportmotor.
De igazabol max melo oda-vissza, boltba is ha lehet inkabb nem. Nem reszkirozom.
Igyis kockazat a melom.
ha meg mindenki otthon kell hogy üljön a picsáján akkor meg majd kezelésre szoruló depressziósokkal és öngyilkosokkal meg családirtókkal leszünk tele.
-Plázák nyitva
-Körmöshöz járhatnak férfiak, nők.
De sorolhatnánk még a sok kiskaput, amit ha bezárnának még hatásosabb lenne a szigorítás.
És ismétlem, én is betartom a korlátozásokat, csak rengeteg a kibúvó.
Ami nem jó.
Érted már miről beszélek?
Irigykedsz mert neked nincs sportmotorod, azt nem tudsz elmenni motorozni
Engem koronáznak te kis butus
igy van, csomófajta embertipust láttam hazafelé az autópályán, aki csinálta a saját kis világát, mert hát neki lehet, én csak motorozok, éncsak elmentem venni egy új hűtőt, valaki biciklit vitt a kocsi tetején, meg egy lakókocsit is láttam. mindenkit csak a saját egyéni érdeke vezérel