Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sokat járok svájcba, tetszik amit látok a pénzen kívül is. De sokat nem tudok róla. Így aztán komoly következtetést nem tudok levonni. Csak egy észrevétel.de hogy jobb itt Magyarországon ,azt kicsit erősnek érzem
Félre ne értsd, nem kiskapuról van szó. Én is azt gondolom, hogy maradjunk otthon.....
Felsorol egy rakás alapos indokot, abban simán belefér. Én pl. mindig tankolni megyek, mert minden alkalommal kel is. Szóval kiskaput sem kell keresni.
Egyszerűen csak megérteni kellene az embereknek, hogy most kicsit ne....és ennyi.
Látod, te is beleesel abba, mint a legtöbben A pénz nem MINDEN.
Nem tudnék Svájcban élni - vagy max. úgy, ahogy Schumacher - egy villában a tó partján, nem találkozva senkivel
A sok álszent csírát kellene kivonni a forgalomból!
Te olvasod amit írok, vagy csak bámulod???
Értelmezési problémáid vannak.
Feladom, reménytelen vagy!
Szegény csóró svájciak
Benne van a törvényben hogy alapos indokkal, bevásárolni,munkába Stb. Az cél. A motorozás nem. De en ezt befejeztem, keresse a kiskaput aki akarja meg mutogasson masra
Cél nélkül?
Mindig megy az ember valahova. Akkor az a cél....

Ezért fura ha valakit megbírságolnak. Annyi esze sem volt, hogy megmondják hova megy?
Nálunk nem műxik az önmérséklet... 1945 óta ebben szocializálódunk... azóta keresi mindenki a kiskaput, a lehetőséget. Ejrópa más részeiben ezt "leleményes magyar mentalitásnak" nevezik. Fene tudja, ennek én jobban örülök, mintha pl. agymosott idomított svájci birkák lennénk, vagy a totális idiotizmusba süllyedt beneluxok, svédek...
Te megint miről beszész? A cél nélküli kocsikazas ugyanúgy tiltott. Motorral mehetsz dolgozni, autóval is. Kocsikazni motorozni nem. ( Véleményem szerint)
Így van. Én is.
Viszont kevesen gondoljuk így, ezért lenne szükség kemény szankciók bevezetésére.
Picit korlátolt az agyad. Nem arról van szó hogy ki fog megdugni egy hullát ,hanem a fertőzésveszélyes hullákra való előírásokra. Tárolás és kezelés ,temetés,hamvasztás.
Látod... az index lett a hivatalos álláspont...
Mondom, ahogy egyéni érdeket sért, hirtelen mindenki liberális lesz...
Hiába
En inkabb logikus önmérsékletet varnek, nem kemenyebb szabalyokat.
a motorosok pont olyanok, mint a nyugdíjasok... nem értik vagy nem akarják érteni.... öregszik a motoros társadalom
Épp ezt a szigorítást kellene megbízni!
Autózás sincs, tankolás sincs!
Csak akinek muszály.
Szerinted autóbaleset nincs?
Autóba nem tankolnak?
Ezeket is ki kellene lőni!
Ha autóval balesetezel, ellátnak, megműtenek?
Itt van autós és motoros között elbillenne a mérleg nyelve.
Ha eredményt akarnak, konkrét szabályokat kellene hozni!
Nem félreértelmezhető, kikerülhető, megmagyarázható szellemeket.
öregszem, nem vagyok már a régi
Te mikor lettél ilyen szabálykövető? Nem így emlékszem rád viszont egyet értek.
Engem még nem köhögött le halott élőkkel ellentétben és igen ritkán smárolok velük így azt gondolnám ha csak nem nekrofil az ember vagy temetkezési munkatárs úgy nehezen fertőzi meg egy halott.
nulla motoros baleset történik, senki nem tankol
én nem így állok hozzá. mert ez a hozzáállás pont az amiről korábban beszéltem, hogy csak az érdekli az embert hogyan talál kiskaput .Nem az én dolgom eldönteni mi jelent veszélyt és mi nem. Plusz ott van az is amit másik kolléga is említett, hogy ha baleseted lesz akkor terheled az eüt. De tudom, nem lesz.
Úgy értettem hogy ez a lényege, többek között ez is! Tudjuk már eldönteni hogy mi jelent veszélyt és mi nem.
És nem mondom hogy mindenre szarok, a tömeges tobzódást én is elitélem, de azért tudjuk már helyén kezelni a dolgokat.
Ez teljesen oké, a hivatalos álláspont szerint is, hiszen ezzel a magatartásával nem jelent kockázatot a fertőzés terjesztésében.
https://totalcar.hu/magazin/ko...
https://index.hu/belfold/2020/...