Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valami új renyós tartalom?
Egyenes vonalú, egyenletes sebességű haladáskor a GPS elég pontos tud lenni.
Gps.
Mert hogy milyen hiteles mérőeszközzel mérted ezt meg?
Oké.
Az öreg 3as is pontos gyyári méretű gumival.
Volt erről egy időben urban legend szerű felfogás és cikkekben is lehozták és motoroknál tényleg ezt tapasztaltam, de utóknál több típusban ültem ami gyári gumikkal halál pontos a C5-öm is ilyen, de a swift 100-nál tényleg csal 5-öt.
De bizony igaz kérlek. Az összes szándékosan így van csinálva.
Ez nem igaz kérlek.
Az összes óra csal. Többet mutatnak ~5km/h-val,gyári gumimérettel
Mai tapasztalatok a kocsival:
- 2 óra online google-térkép használat az 14 MB adatot fogyasztott.
- a Clio km-órája egész pontos: tempomat 100-zal hajtva a régi GPS-em szerint 98 km/h valós sebességet jelent. (Direkt próbából vittem magammal). A Ceed teljesen pontos volt (valaki valamikor kalibráltathatta szerintem), a Yarisé meg 7%-ot csalt felfelé (óra sz. 100 km/h az csak 93 volt ugyanezzel a TomTom GPS-szel mérve.
Az uv meg az sm forum kegyetlen.
Ne má'! Az majdnem pink volt....
Szép színe van... mint Pocses volt ducatija...
Tudja fene mit jelent.
A szervizben mondtak hogy ha bemelegedett nyelezzem le nehanyszor ugy nem kormolodik le, jot tesz neki.
Megtettem.
Olyankor pirosba valt a fordulatszamjelzo. Az 4.ben 190 korul teszi.
Tudom szar foto, de eladaskori kepek.
Nekem tetszik a szin, de serulekeny volt, a gyari ezust sokkal strapabirobb.
Te szadiszindi!
Szálkánál találkozhattunk, csak én a parton ültem
kell abba egy 6000ccm v12 motor
nem úr aki nem pazarol
Nalam volt 7,5.
A szürke jelenleg 6,45-öt irt.
Ahogy esik rá a fény, a rikító narancssárgától egészen a bordóig bármilyen színű tud lenni. Érdekes.
Még mindig jó a szine.
Az én kis csenevészkém 6,3-at ír ki. Azért néha cibálom a gázkart. Na jó... gyakran.
Kezd annyit fogyasztani mint a motorom (most 5,1 liter/100 km az eddigi totál átlagfogyi!!!), és a motorral ellentétben klimatizált. Nem biztos hogy a nyáron motorra fogok még ülni....