Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah és ez a hülye haverodat már lelőtte volna egy úrvadász mert még lajhárt lépcsőn sose vadászott.
Jah,és csak mondom halkan,a diktatúrában a kisembernek mindig jobb mint egy liberális demokráciában.
Pici adalék hogy diktatúrában téged már vitt volna egy fekete T6 a lendvay utcai székház pincéjébe körömlehúzásra.
Nagyon nem diktatúra van itt,én sokkal keményebben csinálnám.
fogadjunk hogy észak kóreában nincs covidos sem.
Na basszus, jó hogy mondod, venni kell lisztet meg WC papírt
Beleforgatta a kamionnyi budipapírt, aztán panírozva fogyasztotta.
Egyhavi kaja van itthon - minden eshetőségre. De a lisztet nem szeretem....
állítólag évtizedek óta van ez a vírus Csak most kell tőle félni nagyon
te meg úgy be vagy szarva ettől. Szerintem vegyél annyi babkonzervet és konzerv vizet ami a rönyóba elfér, az összes ablakot és ajtórést povertépezzd le, tavasszal amikor megjön a vakcina kiszálhatsz
Hiszen már azt is tudjuk, hogy tavasszal megjön a vakcina
Oszt' lisztöd van-e még?
A liberális nyugati demokráciában inkább ide jönnek a nyuggerek zalába mert ott nem tudnak megélni a nyugdíjból,és amúgyis azt a keveset amijük van elveszik a betelepített szír agysebészek tőlük.
Szerintem cserélj helyet velük.
Le vagy maradva KB 20 évet.
Te vagy az lacám akinek a felesége testközelből látja ezeket a dolgokat
Én nem irigylem őt mert szar munkát végez szar helyen. Mondjuk Ő vállalta.
Esetleg azzal érdemes lenne foglalkozni, hogy a valóságban kb. 100-150 ezer megfertőződésből az a 100 ember aki a covidtól kórházba is került az mind ott csoportosul abban a kórházban ahol a nejed dolgozik. Persze, hogy nehéz így objektíven látni. Ő már csak a leg lepatantabbakkal találkozik akik egy kiújuló pattanásba is belehalnának egyébként is. A másik 149900 ember köszöni szépen többé-kevésbé jól van Ők majd kiprüszkölik magukból a betegséget mint ahogy azt már lehet akár én is megtettem a múlt héten
oké, jár a pont
Na és még ez is, diktatúrának mered nevezni a bolsevik forradalmat
Ez nem igaz, mert ha fiatalon meghallják Bogyót, akkor is vén trotty lett volna belőle
Te nagyon félreértesz valamit:
- a diktatúrákat gyűlölöm színüktől függetlenül, legalább úgy utáltam a komenista rezsimet, mint a mostanit.
- legalább annyira rühellem a migráncsokat (és félek tőlük) mint te.

Én 30 éve a VALÓDI rendszerváltásban, az eljövendő szabadságban hittem, de hát csak egy álom volt, nálunk még semmi nincs a nyugat-európai szintű szabadságból és jólétből. Legalábbis a hozzám hasonló átlagpolgárnak nem sok. Jobban élünk mint akkor, de sokkal rosszabbul, mint a liberális nyugati demokráciákban élnek az emberek.
Ilyen adat nincs és nem is létezett soha és soha nem is fog létezni, mert hát honnan is?
"Napi 927 új megbedegedést regisztráltak"
Szeretném már tudni, hogy honnan a qrva anyjukból Ehhez napi szinten 10-12 ezer tesztet kellene elvégezni
Kettő kérdésem lenne egyik: ki az a napi 10-12 ezer ember akit tesztelnek ezek honnan jönnek? a másik, ezeknek a teszteknek a mintavételéhez honnan van több ezres orvosi, ápolói kapacitás
Ha a falusi kórházakból még a takarítónőt és a konyhai kisegítőt is kórházi alkalmazottnak tekintjük akkor sem dolgoznak összesen sem az egészégügyben az egész országban, hogy napi 10-12 ezer tesztet le tudjanak végezni.

Szerintem ez kb. így zajlik:
-Te cecil., holnap milyen adatokat közöljön a tibi a sajtónak?
-Fejből most nem tudom miket mondtunk az előző héten Miklós nálad van a múlt heti lista?
- Igen itt van cecilem
-Aha. Na mi a stratégia? Emelkedjen a héten a fertőzőttek száma vagy csökkenjen?
- Szerintem még emelkednie kell, mert a környező országokban is ez van a hírekben Arra vigyázzuk, hogy kis arányban emelkedjen a lélegeztető gépen lévők száma és az elhunytak száma is.
- Oké. tehát múlt héten átlagban napi 700-750 körüli megfertőződést mondtunk be 30 lélegeztető gépen lévővel és átlag napi 4 halottal Akkor mondjuk legyen hétfőre 927 új fertőzött, mondjuk 5-el emelkedjen a lélegeztető gépen lévők száma és egyel az elhunytaké aki természetesen idős és krónikus Így jó lesz srácok
-Persze cecil Már megy is az új adat a sajtónak
biztos az volt a baj, hogy hideg volt a sör
Bogyó nem is igazi balos
Azt mondja nem buzi, nem pedo, utálja a cigányokat, migránsokat, niggereket, és a többi semmirekellőt. A balos dogmákból csak az O1G-t mantrázza, semmi mást, szóval ő csak egy hobbi Sztálin
Nem vagyok virológus,de szerintem sokat számít hogy az elsőt valamikor 6-7 évesen imuunrendszer szinten elég jókor kaptuk,ezt meg 70 évesen cukorbetegen,magas vérnyomással.
szóval ez nagyobb gáz.
Pedig ugye a lakosság komoly védettséggel rendelkezik az influenza ellen, hiszen mindannyian megkaptuk már "párszor".
az nem sport hanem extrém sport
sport az ilyen esti séta és társai
egyrészt mindenhol az van hogy megfélemlítik a népet, túltolják a "tájékoztatást" ami igazándiból nem is tájékoztatás
csomó rendezvény meghalt, idegenforgalom meghalt, meg egy csomó minden meghalt. ezt nem indokolja 600 ember halála
kanapén COD-ra gondolt mint esport.
Jó a faszomat jó a sport... kb 3hete elmentünk tekerni, leöntöttünk pár hideg csapolt sört. Haverom hazafele orra esett egy vízmosásban, felrepedt a tenyere meg vérzett a homloka, dehogy jó a sport
Nameg azt nem értem hogy a hozzád hasonló elvtársak mi a halálért akarnak ennyire mélyen vallásos fundamentalista iszlámhívőt bezsúfolni nyugatra?
gondolod ha azt sikoltozod ateista vagy nem lő arcon ugyanúgy mint a kresztényt gondolkdás nélkül egy szomáliai muzulmán ha lehetősége adódik?