Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A stratos 2 egy hetet bir.
engem érdekelne mert sokat elbaszok az olajban tocsogásban
Teljesen igazad van, én is igy gondolom. A kiértékelésre alkalmatlan bármelyikünk. Annyi lehet a haszna, hogy mentésre kerül.minden mérés és ha eleve ilyen panaszaid vannak az orvossal karöltve egy komolyabb kivizsgálást lehet kezdeményezni, hiteles mérésekkel
Olvasd el amit belinkeltem nagyokos...igenis sokat ér! Nem egy 12 elektródás EKG,de jelez ha baj van. És megbízható.
Bogyó!
Én meg tudok kurva jó Nájk cipőt kétezer forintért. Nem gondolnám hogy jó,de megéri
Ez a szar kb. annyit ér a szívritmus problémák felderítésében, mint Alfa órája Saccol, becsül, átlagol - de legalább elküldi mobilra
200-ér már rendes EKG-t lehet venni, nekünk is van kettő - igaz, nem sokat ér otthonra, mert a görbét ki kell tudni értékelni, amihez komoly ismeret és rutin kell.
Aki azt hiszi, hogy ilyen két ujjat rátevős szar vagy egy almás óra majd megmondja a tutit, az kőccse csak rá nyugodtan a pénzt
Azok szerintem mas,inkabb sport,strapa ora.
Talan a karkotos formajuak.
Nem gondolnám hogy hajszálpontos
Én se Idióta
Csak az első utamba akadót linkeltem, akár 9000-ért is tud venni. Tényleg aprópénz ls röhej ahhoz képest amit tud. Ráadásul.az akkuja két-három.napot simán kibir. A samsung meg ha sokat piszkálom jo ha egy napot.
Utánanézek, hogy véletlenül a Xiaomi-nak az órái nem tudnak-e hasonlót.
Szerintem ne. Mi egy orvosilag bevizsgált és minden engedéllyel rendelkező eszközökről beszélünk,ez meg egy 10 ezer forintos kínai 2 pálcás szar.
Szerinted a Samsungnak miért nincs?
Ezeket orvosilag engedélyeztetni kell...
De te tudod.
Ne jard,csapj bele a lecsoba,26 font 11e forint.
Mit veszithetsz?
Már ha most rendelném L13 lenne.....
Az ekg-t telefonkijelzőre rajzolja,. a többi is megjelenithetö és akár statisztikát is tudsz nézni.
Nem gondolnám hogy hajszálpontos, de mérvadónak jó.
Kösz! Körül járom a témát.
Menten sírva fakadok....
Meg lent a wellness részlegben.... mindjárt megyek a 3. 15p-s finn szauna etapra, azután nyitunk egy üveg gonci barackot és irány a vacsora.... pofoz az élet
https://www.ebay.co.uk/itm/NEW...

Tavaly ilyet vettem dolgozósnak a samsung mellé, másrészt meg. a samsungnál valamilyen licenc jogokba ütközve nem teszik lehetövé ezen paraméterek mérést pedig az óra és szenzorai képesek rá.
Lehet ebből rendes tárhellyel is venni.... mondjuk android auto nincs... de van CarPlay
Wellnes megy még?
Évek óta AMOLED kijelzőt bámulok (már a windowsos Lumia 650DS is az volt), utána nehéz kézbe venni bármit, ami nem ilyen. Na, meg az android auto-ra, és a 128 GB tárhelyre is igényt tartok.
Érthető.
ilyen fos hetest mint ami nekem van 50ért is lehet már kapni, nem egy drága dolog
Eddig kb. 600 ezret használtak el, és állítólag a betegség java ezután jön... ami igaz is lehet, itt a rendes influ sezony, a tünetek hasonlóak, szóval minden influst tesztelni kell, nem-e k19.
Konkrét típust kérek!