Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, csak nekem nem tűnik hitelesnek, amit a dizájner homár csávó az oldalán leír... ha kihámozod a történetet, rájössz, hogy az óra tulajdonképp csak a pulzust tudja mérni, az ellenállás változásból. A többit ebből következteti ill. számolja ki, plusz az almás körítés de ez ott le is van írva... (ahol a 4 erdményről beszél)
Waccs helyett inkább rendesen kéne élni (no stressz, no zaba, no pia) és 2 évente csinálni egy szűrést rendes EKG-val, az többet érne.
Ott meg a lenkei is ha jól láttam, vitaműsor volt 2 2 ellen.
Sportbol akasztanal?
Úgyúgy
https://24.hu/szorakozas/2020/...
Melyikötök 16 éves gyerekének van.ilyen malacperselye?
Siránkoztok itt közben meg ez a magyar átlag
Ez a hiteles senki visszafizette már azt a 150m-t amit a kamu pártja nevében felvett? ez csak egy bűnöző senkiházi.... azt se hiszem el, hogy nem vette a papírját
Alapvetően békés természetű vagyok - de ezzel egyet is értenék.
ott volt a gyógyszerész is amikor cáfolták?
Szerintem Gödeny kezd beszarni. Ha elkezdenek hullani az emberek,ezt a faszt felakasztják
Elbagatellizálod.
Mikor négyen leültek?
Jóvannnaa
Tényleg, roppant meggyőző veszek is egyet holnap, bár jobban meggondolva inkább megvárom a következő SW update-t, hátha az már térdműtétet is tud
De, tegnapelőtt volt egy műsor ahol minden egyes állítását cáfolták neki és a lenkeinek tényekkel, számokkal, a végén kiderült, hogy gödény már nem is vírustagadó csak az a baja, hogy nem úgy kezelik ahogy ő gondolja.
Haix,Cat. Ezeket használom és meg vagyok elégedve velük. A kevlár talp mind a kettőnél van.
Ne győzködjél, elhiszem hogy jó és megbízható - csak (pláne egy telefonnal együtt) kib@szott drága. Nekem legalábbis.
https://viljar.hu/apple-watch-...
Nekem ez elég meggyőző. Illetve hogy ORVOSILAG engedélyezett és bevizsgált cucc,nem egy humbuk gagyi valami.
Lehet ezen vitatkozni,de ne velem. Konzultáljatok a kardiológusotokkal ,mint ahogy én is tettem anno.
szabadkai piacon se volt olcsó, az a baj hogy a kínai fos is 6 ezer
mondjuk a munkás cipő 10x annyit kibír mint a gagyi sportcipő, lehet kevlár talpút veszek következőnek az állítólag sokkal hajlékonyabb
Én sima, de valódi bőr félcipőt hordok általában 2 évig, utána még egy évet jó a ház körül kertészkedni. Ennyit az olcsóbban is kibírnak.
Kérj linket Kawától
Veszkócsizma is van. Eredeti Adidasz
Csak mondtam,ez a transreflektiv kijelzo a bugi,a lepesszam meg a hivas kijelzes csak plussz.
mostanában én is munkás cipőben mászkálok csak buzi nehéz és alig hajlik a talpa
Nem hordok sportcipőt, nem passzol az imidzsemhez.....
Annyira egyik se zavar, mindennap megy töltöre minden. A telefont szükségszerü, mellette a többi nem okoz gondot.