Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lajosnak is ezt szoktad mondani az ágyba?
Asszony?Kép?
Helyedre kutya!
Hiszen te vagy itt a legnagyobb szájkaratés!Ha jól olvastam te szoktál itt verésekkel fenyegetőzni.És...hány valósult meg?Duma az van,amelyik kutya ugat az nem harap.
Ja,képzeld még facebookom sincsen.
Szereted ha aláznak látom. Perverz köcsög
Nahhh...egy szónak is száz a vége! Küld az asszonyod hogy megcáfolhassam amit rólam állítasz.
Álló fasszal várom és kész vagyok a hátadon a magamévá tenni. Csak hogy közelebbről meggyőződ róla,hogy nem vagyok buzi.
Ne legyél nyápic kis fasz,állj ki az igazadért mint én. Én is kiÁLLOK ígérem neked
Boldog öregkor.
Nyertek az elvtársak, minden tuti.
Pontosítsunk,jó?Nem kell félrevezetni az embereket.Jelzésével nem ment életet,hanem hozzásegítHET az életben maradáshoz szükséges beavatkozáshoz.
Csak hogy értsd,a sivatag közepén cseszheted a 200ezres kacatodat ami jelzi hogy éppen megkettyen a hitvány szíved,attól még nem fog megmenteni,de viszont tudni fogod hogy kéne valaki aki megmenthetne.
De az sokkal élhetöbb lesz, és jókedvüen daráltatja be a fideszes szinekben pompázo élete utolsó autóját, amiben még egy cigit se szivott el
Nekem semmit nem kell bizonyítanom,most is magadat járattad le az okoskodásoddal
Küld hát az asszonyt teeeeeee.....had bizonyítsak
Na csak ugass...vagy nincs asszony nyomikám? Az egész profilod egy nagy kamu. Egy szellem vagy. Vagy egy asszonytalan kis senki?
Gondoltam. Ismét egy selejt szar..pfff..de unom már ezeket a szájkaratésokat
Attól hogy így beszélsz,még nem bizonyítod hogy nem vagy homár. Te,férfitest ELEMZŐ EMBER.
Azert sajnallak teged,22-ben csöbörből vödörbe.
Pedig jobb ha felkészülten ér majd a választások eredménye
Azzal ment életet,hogy jelez. A fene azt a barom agyatlan buzi fajtádat te szarházi
Várom. Küldöd?
Az nem vízió, hanem rémálom.
Utálom a biciGliseket!
Nem az óra mentett életet,te homár,az csak max jelez hogy baj van.A beavatkozó orvos mentett életet.
https://magyarnemzet.hu/belfol...
Ez tuti fejlövéses.......
Orbán focival meg stadionokkal öli az országot, ha bogyó viziója teljesül akkor meg bicikliutak épülnek majd mindenhol, az autokat betiltják, az autopályákat beszántják
Hozd az asszonyod és megdugom előtted hogy megnyugodj
De előtte küldj róla képet,mert ha féreg ,akkor inkább hagylak ebben a hitben
Hmmm...lehet buzi maradok a szemében?
Rengeteg életet megmentett már. Olvass utána.
Természetesen egy normális mérésre el kellene mindenkinek mennie évente,mert az megmutat mindent. De ez meg arra jó,hogy előre jelezze ha gáz van és elmész szakorvoshoz. Erre van tervezve.
Kuss! Takarodj a sarokba kutya!
Ha ez az......
hol lehet ezt megnézni?
Attól még buzi maradsz.Itt véleményezed a férfi fórumozók testét.
Ha az atv ahol a falus ferenc volt az egyik vitapartner ott a falus eleg gyenge volt.