Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha mindenhol szar akkor teljesen mindegy hol vagy
Gondolom máshol is, de nekünk az itthoni fog fájni. De az nagyon.
csak nálunk sehol máshol?
Törjed magad, mert olyan inflációnk lesz itt jövőre, hogy semmit nem fog érni a félre rakott pénz... : https://miigyelunk.blog.hu/202...
na lassan lemosom az lc4-et azán elkezdem árulni mert kell a peca kocsi, nincs türelmem megv árni azt a 15-20évet amire össze tudom spórolni
Én olyan 25 körül veszem darabját,szóval sokkkk.
300 soknak számít? a tolyota gyári gumija 50 körül van darabja, aztán nem hinném hogy olyan veszett prémium
persze az opel gumihoz képest sok mert ahhoz az olcsóbb goodyear volt tizenpárezer
Magátol nem nullázzodik, csak mert kicsavarod a leeresztö csavart.
csere után kell nullázni a szerviz intervallumot
Premium autóhoz prémium költség párosul.
Volt fogorvos a gumisnal,leakadt hogy 3 kiló a gumiszett az x5-re.
De nem nullázni kell, hanem olajat cserélni.
kell az a suv
egy ismerős lányának valami volvó a suv aztán a sírás van mert 150 ezer egy olajcsere, nem tudják nullázni sehol csak szakszervizben
Úgy tűnik hogy mások sem írnak.
Mert irigy vagy
Ma nem írok ide!
Pedig a gyerekszállító a legpraktikusabb. Ülések ki-be, bicikli elfér benne, kutya elfér benne. El lehet lopakodni a férjes asszonyhoz mert senkinek sem tűnik fel egy ezredik szürke egyterü
Integrált gyerekülés van benne,de gyerek nélkül is az egyik leghasznosabb autó. Pedig igény van rá, sajnos mindenki a haszontalan suv-ban gondolkozik.
Ha éppen van két kiskorú gyereked - gyereküléssel. Egyébként meg nem.

Nem hiszem hogy csak én gondolom így - nem véletlenül tűnt el szinte az összes a kínálatból.
"de ne egy gyerekszállító busz kinézete..."
Miért ne?
Csak előnye van.
Ha az ember nem csak egyszerű helyváltoztató eszközként tekint a kocsira, akkor kell hogy "szerethető" tulajdonságai legyenek - pl. a kinézete, kényelme, menettulajdonságai, stb.

Ha qrva férfias akarsz lenni, akkor legyen valódi terepjáró, 7-es BMW, sportkocsi, akármi - de ne egy gyerekszállító busz kinézete...
Úgy gondolkozol mint egy nő,legalábbis mint az asszony.Az istenért nem tudom megértetni vele hogy nem a kinézet számít hanem a praktikum.Kit érdekel hogy néz ki ha kényelmes ha nagy,bármit bele lehet rakni,ha éppen mosógépet kell venni akkor arra kanyarodok,behajítom és viszem haza.
Csodásak ezek a ruszki ralisok:

https://www.facebook.com/grigo...
Úgy könnyű!!
Repulővel én is
Ezért írtam hogy két autó kell