Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez nem telefonhoz van.
samsung note-ban alapból benne van és ez az egyik hasznos dolog amiért szeretem. de a rajzolgatáson kivül sok minden mást is tud.
iPad tableteken rajzolni.
Még mindig szivok a német gagyi futtatással. Az ezeréves Asus A2-n xp alatt is ugyanzat hozza, bár ott még egy másik dll-t is hiányol. Ellenben egy másik itthon használatos msi laptopon ami szintén win 10 pro azonnal elindult. A gyerek elite bookján tört win 10-en szintén fut. Az asztali gép tört win10 szintén futtatja. Mi a fenét nézzek meg hogy a latitude win 10pron is fusson?
Virust néztem, semmi, regcleaner semmit nem változtatott.
Az almásokat kérdezném.Ez az apple pencil mire jó?
Nekem mindket sziamiau alukeretes, uveg hatlappal.
A 9se raadasul samu amoled.
Vagy negyed
Mondom atbaszott.... van gyári akksi is én azt szoktam cserélni, mondjuk ami neked 3 év az nekem fel
A kijelző az alacsonyabb verziókban is nagyon jó, a műanyag minél drágább annál jobb lesz, a fém keretesek meg már kimennek a divatból. ellenben a leejtéseket az olcsó samuk is elég jól birják
A processzora valami MT volt. Az nem a legjobb, az amoledet meg a samu gyartja, az nemrossz, konnyu volt, de muanyag.
nem olcsóak, a felfutóban lévők kevesebbért tudják ugyanazt, néha stabilabban is.
Az a baj, a samu nagyon ráment a fényképezőre meg a multimédiás alkalmazásokra
Mar az A41 is valami 100 rugo volt a teli ara, 50%oskedvezmennyel meg elment, de anelkul felejtos.
A relative felejtos Redmi 8T nekem jobb volt, csak az nehez mint a dog, es feleslegesen nagy, mindezt kartyafuggetlenkent is tudta 50 ert.
nem hinném mert azt mondta hogy amit ők kicserélnek 5 ezerért azt ha én megveszem az alin 800ért akkor ugyan az lesz
kb 3 éve bírja az ötösben az 1300 forintos akku, azért volt 1300 mert szerszámok is voltak hozzá
ez a melyik feljtősre ment.
Asszonynak A 50 van, nála még jó, de egy intenzivebb használatra már alkalmatlannak gondolnám.
nagyjából igen.
A komplett A sorozat, meg az alatta lévők.
Xiaomi nálunk is mindhármunknak,2 éve hibamentesen!
Átbaszott
sony z nagy királyság volt a sok lom samsung után
Ja, minnel dragabb es ujabb annal jobb.
Az összes olcsó.
Egy ideig volt A41, de hattt...... Izeee....... Hulye menurendszere volt es lassu. Csaladban maradt de inkabb a sziamiau.
Samsungból melyik felejtős?
A samsung marad de nem minden telefonja jó
De. Csak a note szériával állitolag leállnak, a 20 volt az utolsó.